---
title: "LYSAKER GLASS AS (964780668): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LYSAKER GLASS AS i Bærum hadde 13,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/964780668-lysaker-glass-as"
---

# LYSAKER GLASS AS

Maler- og glassarbeid · Bærum · Etablert 1992

- Org.nr: 964 780 668
- Telefon: 67 58 05 80
- E-post: post@lysakerglass.no
- Styreleder: Zarko Pavlovic

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 13,2 mill. kr (−28 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 307 648 kr (Margin 2,3 %)
- Ansatte: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,2 % (svak). Ned fra 18,5 % i 2024
- Likviditet: 1,68 (god). Ned fra 1,85 i 2024
- Soliditet: 34,8 % (god). Ned fra 38,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 18,3 % | 10,8 % | 18,5 % | 4,2 % |
| Driftsmargin | 10,7 % | 10,6 % | 6,6 % | 7,5 % | 2,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 48,6 % | 20,9 % | 41,0 % | 3,4 % |
| Likviditetsgrad | 2,08 | 1,92 | 1,86 | 1,85 | 1,68 |
| Soliditet | 29,1 % | 31,9 % | 33,9 % | 38,5 % | 34,8 % |
| Gjeldsgrad | 2,4 | 2,1 | 1,9 | 1,6 | 1,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 13 767 | 13 834 | 12 241 | 18 377 | 13 228 |
| Driftsresultat | 1 477 | 1 461 | 812 | 1 383 | 308 |
| Årsresultat | 974 | 932 | 414 | 853 | 72 |
| Driftsmargin | 10,7 % | 10,6 % | 6,6 % | 7,5 % | 2,3 % |
| Sum gjeld | 5 779 | 5 473 | 4 934 | 4 754 | 4 791 |
| Sum driftskostnader | - | - | 11 430 | 16 994 | 12 921 |
| Finansresultat | - | - | −278 | −251 | −214 |
| Resultat før skatt | 1 249 | 1 200 | 534 | 1 131 | 94 |
| Anleggsmidler | 3 828 | 3 724 | 3 574 | 3 427 | 4 349 |
| Omløpsmidler | 4 320 | 4 319 | 3 894 | 4 309 | 2 995 |
| Sum eiendeler | 8 149 | 8 043 | 7 467 | 7 735 | 7 344 |
| Egenkapital | 2 370 | 2 569 | 2 533 | 2 981 | 2 553 |
| Kortsiktig gjeld | 2 072 | 2 245 | 2 095 | 2 334 | 1 784 |
| Langsiktig gjeld | 3 707 | 3 228 | 2 839 | 2 420 | 3 006 |

## Ledelse og styre

- Zarko Pavlovic: Styrets leder
- Lise Pavlovic: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Kveldsroveien 2, 1368 Stabekk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.340 Maler- og glassarbeid
- Etablert: 24.08.1992
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.1992
- Revisor: [VIDI REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/936106439-vidi-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [ON TIME REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/987484330-on-time-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 216 av 1 371 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive glass- og fasadeservice. Kjøp og salg av eiendom. Delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.

## Siste endringer

- 02.03.2026: Regnskapsfører endret
- 11.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 15.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000694486&sokeverdi=964780668&spraak=nb)
- 27.12.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000898950&sokeverdi=964780668&spraak=nb)
- 03.09.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000726678&sokeverdi=964780668&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BÆRUM MALERMESTERFORRETNING AS](https://www.norscout.com/no/company/993444936-baerum-malermesterforretning-as) | Bærum | 21 | 18,6 mill. kr | −14,8 % |
| [MALERMESTER ANDERS ENG AS](https://www.norscout.com/no/company/992103981-malermester-anders-eng-as) | Bærum | 7 | 8 mill. kr | −1,0 % |
| [MALERMESTER BRODAHL AS](https://www.norscout.com/no/company/921385633-malermester-brodahl-as) | Bærum | 24 | 34,8 mill. kr | +46,7 % |
| [EK MALERFIRMA AS](https://www.norscout.com/no/company/927140195-ek-malerfirma-as) | Bærum | 7 | 6,59 mill. kr | −5,7 % |
| [VIMALIO AS](https://www.norscout.com/no/company/927312557-vimalio-as) | Bærum | 6 | 6,91 mill. kr | +17,5 % |
| [VER MALERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/927982250-ver-malerservice-as) | Bærum | 6 | 5,99 mill. kr | +90,6 % |
| [BETHEL HÅNDVERKER AS](https://www.norscout.com/no/company/935001056-bethel-handverker-as) | Bærum | 6 | 3,61 mill. kr | - |
| [TRES NO AS](https://www.norscout.com/no/company/922422389-tres-no-as) | Bærum | 6 | 2,57 mill. kr | −29,5 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
