---
title: "MUSIKKBAR GARMAN AS (967482927): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MUSIKKBAR GARMAN AS i Stavanger hadde 12,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 39 ansatte. Daglig leder er Kjell Olav Botten. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/967482927-musikkbar-garman-as"
---

# MUSIKKBAR GARMAN AS

Drift av barer · Stavanger · Etablert 1993

- Org.nr: 967 482 927
- Telefon: 51 89 09 75
- Daglig leder: Kjell Olav Botten (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,4 mill. kr (−1,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −361 253 kr (Margin −2,9 %)
- Ansatte: 39 (Opp fra 33 i desember 2025)

## Ansatte

- november 2025: 32
- desember 2025: 33
- januar 2026: 34
- mai 2026: 35
- juli 2026: 36
- august 2026: 37
- september 2026: 38
- oktober 2026: 39

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −9,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −23,9 % i 2024
- Likviditet: 1,30 (tilfredsstillende). Opp fra 1,27 i 2024
- Soliditet: 27,0 % (god). Opp fra 26,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,1 % | −15,8 % | −23,9 % | −9,9 % |
| Driftsmargin | 5,7 % | 2,5 % | −4,9 % | −7,5 % | −2,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −56,3 % | −91,6 % | −39,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,27 | 1,27 | 1,30 |
| Soliditet | 39,4 % | 29,7 % | 26,8 % | 26,6 % | 27,0 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | 2,4 | 2,7 | 2,8 | 2,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 211 | 13 087 | 12 852 | 12 638 | 12 398 |
| Driftsresultat | 411 | 325 | −625 | −945 | −361 |
| Årsresultat | 387 | 243 | −485 | −753 | −316 |
| Driftsmargin | 5,7 % | 2,5 % | −4,9 % | −7,5 % | −2,9 % |
| Sum gjeld | 1 765 | 2 606 | 2 916 | 2 793 | 2 550 |
| Sum driftskostnader | 6 800 | 12 763 | 13 477 | 13 582 | 12 759 |
| Finansresultat | −3 | 0 | 15 | −6 | −25 |
| Resultat før skatt | - | - | −611 | −950 | −387 |
| Anleggsmidler | 433 | 367 | 276 | 253 | 170 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 704 | 3 551 | 3 323 |
| Sum eiendeler | 2 914 | 3 710 | 3 981 | 3 803 | 3 493 |
| Egenkapital | 1 149 | 1 104 | 1 065 | 1 011 | 944 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 916 | 2 793 | 2 550 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kjell Olav Botten: Daglig leder og styremedlem
- Arne Incoronato: Styrets leder
- Hilde Incoronato: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Skagenkaien 10, 4006 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.300 Drift av barer
- Etablert: 20.08.1993
- Tidligere navn: DOWN TOWN AS (1995 til 1997)
- Aksjekapital: 828 750 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.1994
- Revisor: [FORUS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/986352945-forus-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [LINFRO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/976487494-linfro-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 93 av 518 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kafe- restaurantvirksomhet, samt å kjøpe/eie samt drive med utleie av fast eiendom samt hva hermed står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000641416&sokeverdi=967482927&spraak=nb)
- 22.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000613940&sokeverdi=967482927&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RESTAURANT-INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/937103603-restaurant-invest-as) | Stavanger | 40 | 20,4 mill. kr | −7,0 % |
| [DRINKS & DREAMS AS](https://www.norscout.com/no/company/927222167-drinks-dreams-as) | Stavanger | 29 | 5,54 mill. kr | +29,2 % |
| [SHOWBAR AS](https://www.norscout.com/no/company/929002768-showbar-as) | Stavanger | 44 | 17,2 mill. kr | +27,5 % |
| [CHECKPOINT CLUB AS](https://www.norscout.com/no/company/915521355-checkpoint-club-as) | Stavanger | 27 | 12,8 mill. kr | +19,7 % |
| [PALÉ AS](https://www.norscout.com/no/company/928562522-pale-as) | Stavanger | 62 | 12,6 mill. kr | −12,3 % |
| [BLÅVEIS STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/933827798-blaveis-stavanger-as) | Stavanger | 27 | 6,65 mill. kr | +167,1 % |
| [TLA AS](https://www.norscout.com/no/company/925344966-tla-as) | Stavanger | 64 | 20,9 mill. kr | +0,4 % |
| [CEMENTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/985911487-cementen-as) | Stavanger | 23 | 10,4 mill. kr | +7,5 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
