---
title: "BUSKERUD FYR & FLAMME AS (970931899): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BUSKERUD FYR & FLAMME AS i Øvre Eiker er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Renate Morken. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/970931899-buskerud-fyr-flamme-as"
---

# BUSKERUD FYR & FLAMME AS

Engroshandel med drivstoff, brensel og beslektede produkter · Øvre Eiker

- Org.nr: 970 931 899
- Telefon: 32 75 90 80
- Daglig leder: Renate Morken (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −51 164 kr
- Etablert: 1994

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 70,5 % (meget god). Opp fra 56,2 % i 2024
- Likviditet: 1,05 (tilfredsstillende). Opp fra 1,01 i 2024
- Soliditet: 27,7 % (god). Opp fra 25,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 56,2 % | 70,5 % |
| Driftsmargin | −45,5 % | −28,5 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 220,9 % | 253,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,08 | 1,01 | 1,05 |
| Soliditet | 25,1 % | 25,9 % | 27,7 % |
| Gjeldsgrad | 3,0 | 2,9 | 2,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 103 | 86 | - |
| Driftsresultat | −47 | −25 | −51 |
| Årsresultat | 20 243 | 12 993 | 12 915 |
| Driftsmargin | −45,5 % | −28,5 % | - |
| Sum gjeld | 19 956 | 14 777 | 13 277 |
| Sum driftskostnader | 150 | 111 | 51 |
| Finansresultat | 20 447 | 13 126 | 13 057 |
| Resultat før skatt | 20 400 | 13 101 | 13 005 |
| Anleggsmidler | 5 127 | 5 073 | 4 500 |
| Omløpsmidler | 21 513 | 14 881 | 13 869 |
| Sum eiendeler | 26 640 | 19 954 | 18 369 |
| Egenkapital | 6 684 | 5 177 | 5 092 |
| Kortsiktig gjeld | 19 854 | 14 711 | 13 193 |
| Langsiktig gjeld | 102 | 66 | 84 |

## Ledelse og styre

- Renate Morken: Daglig leder og styremedlem
- Ronny Morken: Styrets leder
- Janne Sulc: Styremedlem
- Bente Morken: Styremedlem
- Anders Morken: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Loesdalsveien 206, 3302 Hokksund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.810 Engroshandel med drivstoff, brensel og beslektede produkter
- Etablert: 02.01.1994
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [ØSTLANDSKE REVISORER AS](https://www.norscout.com/no/company/982743966-ostlandske-revisorer-as)
- Regnskapsfører: [ANNE JOHANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/980428958-anne-johansen-as)
- Størrelse: Nr. 187 av 199 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg og det som derved er forbundet, herunder delta i andre selskaper, samt eie og drive fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Fisjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000780688&sokeverdi=970931899&spraak=nb)
- 11.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000257716&sokeverdi=970931899&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DRIV ENERGI AS](https://www.norscout.com/no/company/992067462-driv-energi-as) | Øvre Eiker | 42 | 4,29 mrd. kr | −10,8 % |
| [DRIV AS](https://www.norscout.com/no/company/819949972-driv-as) | Øvre Eiker | - | - | - |
| [STORGT DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/933063313-storgt-drift-as) | Øvre Eiker | - | 108 525 kr | - |
| [PAINTBALL GEAR AS](https://www.norscout.com/no/company/912849384-paintball-gear-as) | Øvre Eiker | - | 68 683 kr | - |
| [AUTOPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/918600787-autoport-as) | Øvre Eiker | - | 120 160 kr | - |
| [BRIGHT SMILE AS](https://www.norscout.com/no/company/926398687-bright-smile-as) | Øvre Eiker | - | 54 512 kr | - |
| [CERA VAREHANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/914119510-cera-varehandel-as) | Øvre Eiker | - | 121 492 kr | - |
| [OSO ENERGY AS](https://www.norscout.com/no/company/925156663-oso-energy-as) | Øvre Eiker | - | 25 353 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
