---
title: "DIN TANNTEKNIKER AS (971002042): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DIN TANNTEKNIKER AS i Stavanger hadde 9,84 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Vilhelmina Oddny Magnusdottir. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/971002042-din-tanntekniker-as"
---

# DIN TANNTEKNIKER AS

Produksjon av medisinske og tanntekniske instrumenter og utstyr · Stavanger · Etablert 1994

- Org.nr: 971 002 042
- Telefon: 51 52 54 97
- E-post: vilhelmina@dintann.net
- Nettsted: [dintann.net](https://dintann.net)
- Daglig leder: Vilhelmina Oddny Magnusdottir (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,84 mill. kr (−7,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 187 600 kr (Margin 1,9 %)
- Ansatte: 10 (Opp fra 8 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 10
- oktober 2025: 11
- november 2025: 9
- desember 2025: 8
- januar 2026: 9
- februar 2026: 8
- september 2026: 9
- oktober 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,3 % (tilfredsstillende). Ned fra 39,1 % i 2024
- Likviditet: 1,30 (tilfredsstillende). Opp fra 0,68 i 2024
- Soliditet: 2,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra 1,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 23,2 % | 43,7 % | 39,1 % | 9,3 % |
| Driftsmargin | 4,2 % | 6,8 % | 13,4 % | 8,7 % | 1,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 421,1 % | 605,0 % | 215,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,99 | 0,68 | 1,30 |
| Soliditet | 42,2 % | 10,7 % | 8,4 % | 1,9 % | 2,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,4 | 8,3 | 10,9 | 51,4 | 34,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 562 | 8 749 | 9 836 | 10 629 | 9 841 |
| Driftsresultat | 317 | 598 | 1 317 | 927 | 188 |
| Årsresultat | 243 | 402 | 947 | 666 | 80 |
| Driftsmargin | 4,2 % | 6,8 % | 13,4 % | 8,7 % | 1,9 % |
| Sum gjeld | 1 204 | 2 754 | 2 704 | 1 782 | 2 208 |
| Sum driftskostnader | 7 245 | 8 152 | 8 519 | 9 702 | 9 653 |
| Finansresultat | −5 | −82 | −100 | −73 | −81 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 217 | 854 | 107 |
| Anleggsmidler | 1 128 | 1 005 | 731 | 810 | 843 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 221 | 1 006 | 1 430 |
| Sum eiendeler | 2 082 | 3 084 | 2 952 | 1 816 | 2 272 |
| Egenkapital | 878 | 330 | 248 | 35 | 65 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 232 | 1 478 | 1 097 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 472 | 303 | 1 111 |

## Ledelse og styre

- Vilhelmina Oddny Magnusdottir: Daglig leder og styrets leder
- Thorgeir Gunnarsson: Styremedlem
- Borghildur Kristjansdottir: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Marieroveien 17, 4017 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 32.500 Produksjon av medisinske og tanntekniske instrumenter og utstyr
- Etablert: 15.01.1994
- Tidligere navn: BALLE TANNTEKNIKK AS (2009 til 2020); KÅRE ØYVIND BALLE AS (1995 til 2009)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CREDO REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/996105709-credo-revisjon-as)
- Regnskapsfører: B KRISTJANSDOTTIR STATSAUTORISERT
- Størrelse: Nr. 36 av 152 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tilvirkning av og handel med tanntekniske produkter, samt deltakelse i annen økonomisk virksomhet gjennom eget eller andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 27.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000441091&sokeverdi=971002042&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000665714&sokeverdi=971002042&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LAERDAL MEDICAL AS](https://www.norscout.com/no/company/979484488-laerdal-medical-as) | Stavanger | 637 | 2,85 mrd. kr | +11,3 % |
| [STAVANGER TANNTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/921269676-stavanger-tannteknikk-as) | Stavanger | - | 1,69 mill. kr | −4,8 % |
| [MARTIN FELDMANN TANNTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/995689421-martin-feldmann-tannteknikk-as) | Stavanger | - | 563 835 kr | - |
| [SMART FARM AS](https://www.norscout.com/no/company/984008627-smart-farm-as) | Stavanger | 9 | 23,5 mill. kr | +16,4 % |
| [STAVANGER MARKISE OG PERSIENNE FABRIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/981531035-stavanger-markise-og-persienne-fabrikk-as) | Stavanger | 8 | 18,1 mill. kr | −14,4 % |
| [GULLSMED CHRISTENSEN TASTA AS](https://www.norscout.com/no/company/998619882-gullsmed-christensen-tasta-as) | Stavanger | 5 | 5,11 mill. kr | −2,9 % |
| [SEEKER AS](https://www.norscout.com/no/company/885142842-seeker-as) | Stavanger | - | 2,8 mill. kr | +1,0 % |
| [STRAND GUITARS AS](https://www.norscout.com/no/company/924698284-strand-guitars-as) | Stavanger | - | 822 154 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
