---
title: "INFRA HANDEL AS (974229684): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INFRA HANDEL AS i Ulstein hadde 265 545 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Inge Eidem. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/974229684-infra-handel-as"
---

# INFRA HANDEL AS

Detaljhandel med motorvogner · Ulstein

- Org.nr: 974 229 684
- Telefon: 90051336
- E-post: inge@trygginfra.com
- Daglig leder: Inge Eidem (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 265 545 kr (−53,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −209 016 kr (Margin −78,7 %)
- Etablert: 1994

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −13,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −14,0 % i 2024
- Likviditet: 1,09 (tilfredsstillende). Ned fra 1,61 i 2024
- Soliditet: 30,7 % (god). Ned fra 51,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −14,0 % | −13,0 % |
| Driftsmargin | −13,7 % | −46,5 % | −78,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −40,3 % | −49,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,66 | 1,61 | 1,09 |
| Soliditet | 46,4 % | 51,6 % | 30,7 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | 0,9 | 2,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 874 | 570 | 266 |
| Driftsresultat | −120 | −265 | −209 |
| Årsresultat | −166 | −286 | −247 |
| Driftsmargin | −13,7 % | −46,5 % | −78,7 % |
| Sum gjeld | 1 215 | 719 | 1 171 |
| Sum driftskostnader | 993 | 835 | 475 |
| Finansresultat | −94 | −101 | −108 |
| Resultat før skatt | −213 | −366 | −317 |
| Anleggsmidler | 249 | 325 | 416 |
| Omløpsmidler | 2 018 | 1 159 | 1 273 |
| Sum eiendeler | 2 267 | 1 484 | 1 689 |
| Egenkapital | 1 052 | 765 | 518 |
| Kortsiktig gjeld | 1 215 | 719 | 1 171 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Inge Eidem: Daglig leder og styrets leder
- Benjamin Eidem: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Fløvegen 641, 6065 Ulsteinvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.810 Detaljhandel med motorvogner
- Etablert: 28.12.1994
- Aksjekapital: 900 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2010
- Regnskapsfører: [HASUND AS](https://www.norscout.com/no/company/880381962-hasund-as)
- Størrelse: Nr. 2 126 av 2 413 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handel, hovedsakelig med biler, og aktiviteter som har sammenheng med dette, herunder å delta i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000460766&sokeverdi=974229684&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WESTMOTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/935417651-westmotor-as) | Ulstein | - | 280 000 kr | - |
| [MAHESI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932589494-mahesi-holding-as) | Ulstein | - | 0 kr | - |
| [CAR WASH AS](https://www.norscout.com/no/company/915870449-car-wash-as) | Ulstein | - | 4,51 mill. kr | +4,3 % |
| [BJØRNS BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/916094051-bjorns-bil-as) | Ulstein | - | 5,06 mill. kr | +55,2 % |
| [BILHALLEN ULSTEINVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/916702876-bilhallen-ulsteinvik-as) | Ulstein | 8 | 40,7 mill. kr | −7,1 % |
| [ULSTEIN BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/943815593-ulstein-bil-as) | Ulstein | 12 | 64,2 mill. kr | +13,5 % |
| [PARTUM HOLDING DK AS](https://www.norscout.com/no/company/922936048-partum-holding-dk-as) | Ulstein | - | 278 781 kr | - |
| [ET BEDRE LIV AS](https://www.norscout.com/no/company/998002184-et-bedre-liv-as) | Ulstein | - | 134 607 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
