---
title: "MESTERGULL SKI STORSENTER AS (974522810): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MESTERGULL SKI STORSENTER AS i Nordre Follo hadde 15,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Kristin Bakke. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/974522810-mestergull-ski-storsenter-as"
---

# MESTERGULL SKI STORSENTER AS

Detaljhandel med ur, klokker og smykker · Nordre Follo · Etablert 1995

- Org.nr: 974 522 810
- Telefon: 64 85 91 80
- Nettsted: [mestergull.no](https://mestergull.no)
- Daglig leder: Kristin Bakke (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 15,7 mill. kr (+13,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,13 mill. kr (Margin 13,6 %)
- Ansatte: 11 (Opp fra 9 i desember 2025)

## Ansatte

- november 2025: 8
- desember 2025: 9
- januar 2026: 11
- mars 2026: 8
- april 2026: 7
- juni 2026: 8
- juli 2026: 9
- oktober 2026: 11

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 14,7 % (god). Ned fra 16,3 % i 2024
- Likviditet: 2,00 (god). Ned fra 2,20 i 2024
- Soliditet: 48,0 % (meget god). Ned fra 62,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,1 % | 10,1 % | 16,3 % | 14,7 % |
| Driftsmargin | 17,7 % | 12,3 % | 9,8 % | 14,6 % | 13,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 15,2 % | 25,3 % | 25,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,08 | 2,20 | 2,00 |
| Soliditet | 52,6 % | 64,6 % | 58,8 % | 62,2 % | 48,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,5 | 0,7 | 0,6 | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 12 592 | 13 117 | 12 565 | 13 885 | 15 698 |
| Driftsresultat | 2 227 | 1 618 | 1 226 | 2 027 | 2 128 |
| Årsresultat | 1 696 | 1 210 | 899 | 1 498 | 1 574 |
| Driftsmargin | 17,7 % | 12,3 % | 9,8 % | 14,6 % | 13,6 % |
| Sum gjeld | 6 023 | 4 324 | 5 108 | 4 811 | 8 631 |
| Sum driftskostnader | 10 364 | 11 499 | 11 340 | 11 858 | 13 570 |
| Finansresultat | −53 | −66 | −73 | −106 | −109 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 153 | 1 921 | 2 019 |
| Anleggsmidler | 3 463 | 3 405 | 3 347 | 3 290 | 6 174 |
| Omløpsmidler | - | - | 9 062 | 9 421 | 10 430 |
| Sum eiendeler | 12 715 | 12 227 | 12 410 | 12 711 | 16 605 |
| Egenkapital | 6 692 | 7 903 | 7 302 | 7 900 | 7 974 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 4 365 | 4 287 | 5 217 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 743 | 524 | - |

## Ledelse og styre

- Kristin Bakke: Daglig leder og styremedlem
- Greger Hansen: Styrets leder
- Kjetil Hansen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Jernbanesvingen 6, 1400 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.770 Detaljhandel med ur, klokker og smykker
- Etablert: 15.05.1995
- Aksjekapital: 450 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.1995
- Revisor: [ALMA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/924973544-alma-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [BØHN REGNSKAP A/S](https://www.norscout.com/no/company/910909177-bohn-regnskap-a-s)
- Størrelse: Nr. 51 av 426 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Gullsmedforretning, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 05.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000239604&sokeverdi=974522810&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SKI UR OG SMYKKER AS](https://www.norscout.com/no/company/985470944-ski-ur-og-smykker-as) | Nordre Follo | 12 | 10,9 mill. kr | +3,9 % |
| [KOLBOTN UR & GULL AS](https://www.norscout.com/no/company/992798645-kolbotn-ur-gull-as) | Nordre Follo | 7 | 5,77 mill. kr | +4,8 % |
| [VERDISAKER AS](https://www.norscout.com/no/company/926434829-verdisaker-as) | Nordre Follo | - | 34,9 mill. kr | +59,5 % |
| [ØIE & LARSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/927857936-oie-larsen-as) | Nordre Follo | - | 4,16 mill. kr | - |
| [DIANO AS](https://www.norscout.com/no/company/921021542-diano-as) | Nordre Follo | - | 2,29 mill. kr | +16,9 % |
| [KOLBOTN UR AS](https://www.norscout.com/no/company/935774640-kolbotn-ur-as) | Nordre Follo | - | 1,3 mill. kr | −2,1 % |
| [ANANDI AS](https://www.norscout.com/no/company/911865173-anandi-as) | Nordre Follo | - | - | - |
| [MYRVOLL APOTEK AS](https://www.norscout.com/no/company/927126117-myrvoll-apotek-as) | Nordre Follo | 11 | 22,3 mill. kr | +13 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
