---
title: "HEIA! AS (976143337): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HEIA! AS i Skien hadde 7,52 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 46 ansatte. Daglig leder er Marit Omland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/976143337-heia-as"
---

# HEIA! AS

Treningssentervirksomhet · Skien · Etablert 1996

- Org.nr: 976 143 337
- Telefon: 35 52 90 53
- Daglig leder: Marit Omland (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,52 mill. kr (+14,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,2 mill. kr (Margin 15,9 %)
- Ansatte: 46 (Opp fra 41 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 39
- desember 2025: 41
- februar 2026: 43
- mars 2026: 41
- april 2026: 42
- mai 2026: 43
- juni 2026: 42
- september 2026: 44
- oktober 2026: 46

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 39,9 % (meget god). Opp fra 10,1 % i 2024
- Likviditet: 2,34 (meget god). Opp fra 1,39 i 2024
- Soliditet: 62,4 % (meget god). Opp fra 43,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −13,1 % | 10,1 % | 39,9 % |
| Driftsmargin | 12,0 % | 9,7 % | −4,3 % | 3,4 % | 15,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −23,8 % | 20,9 % | 73,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,45 | 1,39 | 2,34 |
| Soliditet | 39,6 % | 56,1 % | 54,4 % | 43,9 % | 62,4 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | 0,8 | 0,8 | 1,3 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 704 | 5 337 | 6 108 | 6 560 | 7 523 |
| Driftsresultat | 682 | 515 | −261 | 225 | 1 198 |
| Årsresultat | 648 | 366 | −263 | 193 | 927 |
| Driftsmargin | 12 % | 9,7 % | −4,3 % | 3,4 % | 15,9 % |
| Sum gjeld | 1 330 | 967 | 817 | 1 491 | 1 259 |
| Sum driftskostnader | 5 022 | 4 822 | 6 369 | 6 335 | 6 325 |
| Finansresultat | −13 | −10 | −2 | −1 | −5 |
| Resultat før skatt | - | - | −263 | 223 | 1 192 |
| Anleggsmidler | 984 | 734 | 606 | 587 | 400 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 184 | 2 070 | 2 952 |
| Sum eiendeler | 2 200 | 2 203 | 1 790 | 2 657 | 3 352 |
| Egenkapital | 870 | 1 236 | 973 | 1 166 | 2 093 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 817 | 1 491 | 1 259 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marit Omland: Daglig leder og styrets leder
- Monica Silva: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Moflatvegen 38, 3733 Skien
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 26.02.1996
- Tidligere navn: AKROBAT TRENINGSSENTER AS (2007 til 2018); TRENINGSSENTRET AVANCIA AS (1999 til 2007); TRENINGSSENTERET MMG SKIEN AS (1996 til 1999); TRENINGSSENTERET MMG AS (1996)
- Aksjekapital: 350 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.1996
- Revisor: [SOLVANG REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/888048472-solvang-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [GRENLAND REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/998537045-grenland-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 103 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Trenings- og helsesenter og hva herved er for- bunden. Selskapet kan også ved aksjetegning eller på andre måter delta i annen næring.

## Siste endringer

- 18.09.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 18.09.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000749862&sokeverdi=976143337&spraak=nb)
- 18.08.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000700882&sokeverdi=976143337&spraak=nb)
- 06.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000505188&sokeverdi=976143337&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000512087&sokeverdi=976143337&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TRIM GRENLAND AS](https://www.norscout.com/no/company/997131576-trim-grenland-as) | Skien | 13 | 3,09 mill. kr | −6,6 % |
| [VD TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/936185002-vd-trening-as) | Skien | 5 | 6,32 mill. kr | - |
| [MELBY TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/935250560-melby-trening-as) | Skien | 5 | 3,32 mill. kr | - |
| [GUNN VINTERVOLD TRENING OG KOSTHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/824547572-gunn-vintervold-trening-og-kosthold-as) | Skien | 5 | 1,38 mill. kr | +6,8 % |
| [IFORM SKIEN AS](https://www.norscout.com/no/company/830041052-iform-skien-as) | Skien | - | 3,35 mill. kr | +10,6 % |
| [GRÅTENMOEN TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/931451707-gratenmoen-trening-as) | Skien | - | 2,58 mill. kr | +30,6 % |
| [FLEX NENSET AS](https://www.norscout.com/no/company/923992103-flex-nenset-as) | Skien | - | 1,2 mill. kr | - |
| [FEELGOOD SKIEN AS](https://www.norscout.com/no/company/922851603-feelgood-skien-as) | Skien | - | 1,05 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
