---
title: "SALONG KARMA AS (976188284): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SALONG KARMA AS i Trondheim hadde 7,44 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Elin Holm. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/976188284-salong-karma-as"
---

# SALONG KARMA AS

Frisering og barbering · Trondheim · Etablert 1996

- Org.nr: 976 188 284
- Daglig leder: Elin Holm (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,44 mill. kr (+3,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,16 mill. kr (Margin 15,6 %)
- Ansatte: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 41,7 % (meget god). Ned fra 44,4 % i 2024
- Likviditet: 1,29 (tilfredsstillende). Opp fra 1,22 i 2024
- Soliditet: 22,7 % (god). Opp fra 18,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 33,5 % | 44,4 % | 41,7 % |
| Driftsmargin | 16,8 % | 14,3 % | 11,9 % | 15,3 % | 15,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 265,3 % | 278,8 % | 201,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,15 | 1,22 | 1,29 |
| Soliditet | 6,6 % | 11,8 % | 13,4 % | 18,2 % | 22,7 % |
| Gjeldsgrad | 14,1 | 7,4 | 6,5 | 4,5 | 3,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 400 | 6 491 | 6 766 | 7 159 | 7 439 |
| Driftsresultat | 1 078 | 930 | 802 | 1 097 | 1 158 |
| Årsresultat | 841 | 724 | 626 | 856 | 902 |
| Driftsmargin | 16,8 % | 14,3 % | 11,9 % | 15,3 % | 15,6 % |
| Sum gjeld | 3 738 | 2 154 | 2 039 | 2 122 | 2 291 |
| Sum driftskostnader | 5 322 | 5 560 | 5 963 | 6 062 | 6 280 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 | 1 | −1 |
| Resultat før skatt | - | - | 803 | 1 098 | 1 157 |
| Anleggsmidler | 29 | 23 | 18 | 14 | 12 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 337 | 2 580 | 2 953 |
| Sum eiendeler | 4 003 | 2 443 | 2 355 | 2 594 | 2 965 |
| Egenkapital | 265 | 289 | 316 | 472 | 674 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 039 | 2 122 | 2 291 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Elin Holm: Daglig leder og styremedlem
- Ingun Haugen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Midtre Flatåsveg 14, 7099 Flatåsen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 02.01.1996
- Aksjekapital: 68 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.1996
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 184 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørvirksomhet, drift av solsenter, samt salg av produkter som er knyttet til nevnte virksomheter.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 11.08.2026: Antall ansatte endret til 12
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000785171&sokeverdi=976188284&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000479342&sokeverdi=976188284&spraak=nb)
- 27.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000310453&sokeverdi=976188284&spraak=nb)
- 26.08.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000714112&sokeverdi=976188284&spraak=nb)
- 13.08.2025: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000695293&sokeverdi=976188284&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CHILLI FRISØRER AS](https://www.norscout.com/no/company/814446212-chilli-frisorer-as) | Trondheim | 14 | 6,24 mill. kr | +9,2 % |
| [EDGE BARBERSHOP TRONDHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/917795584-edge-barbershop-trondheim-as) | Trondheim | 11 | 7,93 mill. kr | −1,3 % |
| [JAKOBSLI HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/982239982-jakobsli-harstudio-as) | Trondheim | 14 | 7,86 mill. kr | −1,3 % |
| [Frisør Krogdahl A/S](https://www.norscout.com/no/company/947501321-frisor-krogdahl-a-s) | Trondheim | 11 | 6,48 mill. kr | +9,4 % |
| [ANTONIETTE AS](https://www.norscout.com/no/company/966723408-antoniette-as) | Trondheim | 15 | 6,72 mill. kr | +13,1 % |
| [T GRANDE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/975988872-t-grande-frisor-as) | Trondheim | 11 | 4,8 mill. kr | −29 % |
| [OI HÅR OG VELVÆRESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/987735066-oi-har-og-velvaeresenter-as) | Trondheim | 15 | 8,67 mill. kr | +8,1 % |
| [I GRANDE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/875988832-i-grande-frisor-as) | Trondheim | 10 | 10,6 mill. kr | −5,2 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Transportbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
