---
title: "LILLESTRØM GJERDESERVICE AS (976260473): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LILLESTRØM GJERDESERVICE AS i Rælingen hadde 17,5 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Tommy Karlsson. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/976260473-lillestrom-gjerdeservice-as"
---

# LILLESTRØM GJERDESERVICE AS

Produksjon av dører og vinduer av metall · Rælingen · Etablert 1995

- Org.nr: 976 260 473
- Telefon: 63 83 35 41
- Daglig leder: Tommy Karlsson (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 17,5 mill. kr (+22,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,26 mill. kr (Margin 12,9 %)
- Ansatte: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 35,2 % (meget god). Opp fra 34,3 % i 2024
- Likviditet: 1,50 (tilfredsstillende). Opp fra 1,45 i 2024
- Soliditet: 14,7 % (tilfredsstillende). Opp fra 14,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 25,1 % | 7,7 % | 34,3 % | 35,2 % |
| Driftsmargin | 12,7 % | 12,7 % | 3,1 % | 13,2 % | 12,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 46,3 % | 206,1 % | 236,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,28 | 1,45 | 1,50 |
| Soliditet | 18,5 % | 9,8 % | 17,8 % | 14,2 % | 14,7 % |
| Gjeldsgrad | 4,4 | 9,2 | 4,6 | 6,1 | 5,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 14 141 | 14 998 | 13 183 | 14 319 | 17 504 |
| Driftsresultat | 1 792 | 1 912 | 413 | 1 890 | 2 259 |
| Årsresultat | 1 427 | 1 379 | 270 | 1 465 | 1 742 |
| Driftsmargin | 12,7 % | 12,7 % | 3,1 % | 13,2 % | 12,9 % |
| Sum gjeld | 6 080 | 7 008 | 4 747 | 5 417 | 5 995 |
| Sum driftskostnader | 12 349 | 13 086 | 12 770 | 12 429 | 15 246 |
| Finansresultat | 23 | −111 | 2 | 93 | 29 |
| Resultat før skatt | - | - | 414 | 1 983 | 2 287 |
| Anleggsmidler | 1 883 | 2 150 | 1 494 | 924 | 683 |
| Omløpsmidler | - | - | 4 282 | 5 388 | 6 348 |
| Sum eiendeler | 7 460 | 7 768 | 5 776 | 6 312 | 7 031 |
| Egenkapital | 1 381 | 760 | 1 030 | 895 | 1 036 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 877 | 3 719 | 4 237 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 870 | 1 698 | 1 758 |

## Ledelse og styre

- Tommy Karlsson: Daglig leder og styrets leder
- Lene Karlsson: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Nedre Rælingsveg 200, 2005 Rælingen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.120 Produksjon av dører og vinduer av metall
- Etablert: 18.12.1995
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.1996
- Revisor: [MYRDAHL OG SVEEN AS](https://www.norscout.com/no/company/942254962-myrdahl-og-sveen-as)
- Regnskapsfører: [A TIL Å REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/887726612-a-til-a-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 39 av 71 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Oppsetting og montering av gjerder, porter, flagg- stenger, trapper og div. sveisearbeide.

## Siste endringer

- 13.10.2026: Antall ansatte endret til 8

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000426930&sokeverdi=976260473&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SVEISING OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/915453546-sveising-og-vedlikehold-as) | Rælingen | 5 | 2,88 mill. kr | −60,3 % |
| [STINSENMAN NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/921787871-stinsenman-norge-as) | Rælingen | - | 6 mill. kr | - |
| [BLAST-IT ØST AS](https://www.norscout.com/no/company/824379882-blast-it-ost-as) | Rælingen | - | 3,13 mill. kr | −8,2 % |
| [MP SVEIS & SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/920221661-mp-sveis-service-as) | Rælingen | - | 769 288 kr | - |
| [ANDERS OMSTED HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989259687-anders-omsted-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [ARILDS PORT AS](https://www.norscout.com/no/company/991442111-arilds-port-as) | Alver | 9 | 11,6 mill. kr | −9,1 % |
| [VEST NORGE DOORS AS](https://www.norscout.com/no/company/927134853-vest-norge-doors-as) | Sandnes | 8 | 17,4 mill. kr | +68,6 % |
| [FARSTAD ALUMINIUM AS](https://www.norscout.com/no/company/918405194-farstad-aluminium-as) | Gjesdal | 9 | 12,2 mill. kr | +1,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
