---
title: "GUNN & GUNN AS (979903995): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GUNN & GUNN AS i Ringebu hadde 337 200 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/979903995-gunn-gunn-as"
---

# GUNN & GUNN AS

Frisering og barbering · Ringebu

- Org.nr: 979 903 995
- Telefon: 61 28 28 20
- E-post: g.a.moen@hotmail.com
- Styreleder: Gunn Ona Myhrsveen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 337 200 kr (−6,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 169 391 kr (Margin 50,2 %)
- Etablert: 1998

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,6 % (god). Ned fra 11,8 % i 2024
- Likviditet: 4,82 (meget god). Opp fra 3,70 i 2024
- Soliditet: 79,3 % (meget god). Opp fra 75,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,8 % | 10,6 % |
| Driftsmargin | 47,3 % | 52,4 % | 50,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 13,8 % | 11,8 % |
| Likviditetsgrad | 3,49 | 3,70 | 4,82 |
| Soliditet | 65,1 % | 75,2 % | 79,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,3 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 309 | 360 | 337 |
| Driftsresultat | 146 | 188 | 169 |
| Årsresultat | 82 | 120 | 114 |
| Driftsmargin | 47,3 % | 52,4 % | 50,2 % |
| Sum gjeld | 568 | 389 | 337 |
| Sum driftskostnader | 163 | 171 | 168 |
| Finansresultat | −41 | −34 | −24 |
| Resultat før skatt | 105 | 154 | 146 |
| Anleggsmidler | 1 430 | 1 414 | 1 410 |
| Omløpsmidler | 194 | 152 | 217 |
| Sum eiendeler | 1 624 | 1 566 | 1 628 |
| Egenkapital | 1 057 | 1 177 | 1 291 |
| Kortsiktig gjeld | 56 | 41 | 45 |
| Langsiktig gjeld | 512 | 348 | 292 |

## Ledelse og styre

- Gunn Ona Myhrsveen: Styrets leder
- Gunn Anita Pålsrud: Styremedlem
- Jo Torje Pålsrud: Varamedlem
- Bjørn Ove Myhrsveen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Tromsnesvegen 35B, 2634 Fåvang
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 29.05.1998
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [VIEW GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/987260335-view-group-as)
- Størrelse: Nr. 2 573 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eiendomsinvestering og frisørvirksomhet, samt ved aksjetegning eller på annen måte gjøre seg interessert i annen virksomhet.

## Siste endringer

- 11.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 24.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000139436&sokeverdi=979903995&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [T.H FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/921863101-t-h-frisor-as) | Ringebu | - | 512 056 kr | - |
| [PARYKKGALLERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/934289501-parykkgalleriet-as) | Bergen | - | 338 095 kr | - |
| [GULL FINGER FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/927418789-gull-finger-frisor-as) | Eidsvoll | - | 334 652 kr | - |
| [MOTAVO GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/996589129-motavo-group-as) | Porsgrunn | - | 338 281 kr | −96,1 % |
| [ORO AS](https://www.norscout.com/no/company/922339988-oro-as) | Sandnes | - | 333 750 kr | - |
| [FABELHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/998831083-fabelhuset-as) | Hadsel | - | 344 296 kr | - |
| [NORD-EINNIN AS](https://www.norscout.com/no/company/997888499-nord-einnin-as) | Sømna | - | 333 720 kr | - |
| [AFRO SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/934988221-afro-salong-as) | Nordre Follo | - | 345 900 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
