---
title: "ROMSØES CONDITORI AS (980367789): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ROMSØES CONDITORI AS i Stavanger hadde 22,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 61 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/980367789-romsoes-conditori-as"
---

# ROMSØES CONDITORI AS

Drift av restauranter · Stavanger · Etablert 1998

- Org.nr: 980 367 789
- Telefon: 90913646
- E-post: terje.romsoe@lyse.net
- Nettsted: [romsoes.no](https://romsoes.no)
- Styreleder: Geir Atle Voll

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 22,1 mill. kr (+2,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,18 mill. kr (Margin 5,3 %)
- Ansatte: 61 (Opp fra 50 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 44
- oktober 2025: 45
- november 2025: 49
- desember 2025: 50
- april 2026: 51
- mai 2026: 52
- juni 2026: 55
- juli 2026: 56
- september 2026: 57
- oktober 2026: 61

### Per sted

- Stavanger: 39 ansatte · 5 avdelinger
- Sandnes: 22 ansatte

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 26,3 % (meget god). Opp fra 20,5 % i 2024
- Likviditet: 1,29 (tilfredsstillende). Ned fra 1,35 i 2024
- Soliditet: 34,1 % (god). Ned fra 44,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,2 % | 5,9 % | 20,5 % | 26,3 % |
| Driftsmargin | 5,1 % | 3,0 % | 1,5 % | 4,3 % | 5,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 79,2 % | 20,8 % | 55,3 % | 67,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,67 | 0,77 | 0,95 | 1,35 | 1,29 |
| Soliditet | 6,3 % | 20,8 % | 27,1 % | 44,9 % | 34,1 % |
| Gjeldsgrad | 14,8 | 3,8 | 2,7 | 1,2 | 1,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 19 708 | 20 007 | 19 997 | 21 559 | 22 066 |
| Driftsresultat | 1 007 | 604 | 298 | 934 | 1 179 |
| Årsresultat | 956 | 599 | 254 | 808 | 842 |
| Driftsmargin | 5,1 % | 3,0 % | 1,5 % | 4,3 % | 5,3 % |
| Sum gjeld | 6 212 | 4 166 | 3 634 | 2 294 | 3 190 |
| Sum driftskostnader | - | - | 19 699 | 20 625 | 20 887 |
| Finansresultat | - | - | −44 | −44 | 2 |
| Resultat før skatt | 956 | 599 | 254 | 890 | 1 181 |
| Anleggsmidler | 2 496 | 2 037 | 1 538 | 1 059 | 740 |
| Omløpsmidler | 4 134 | 3 223 | 3 444 | 3 103 | 4 100 |
| Sum eiendeler | 6 631 | 5 260 | 4 982 | 4 162 | 4 840 |
| Egenkapital | 418 | 1 094 | 1 348 | 1 868 | 1 650 |
| Kortsiktig gjeld | 6 212 | 4 166 | 3 634 | 2 294 | 3 190 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Geir Atle Voll: Styrets leder
- Anders Voll: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sverdrups gate 23, 4007 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 04.12.1998
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.1999
- Revisor: [KALLESTEN REVISJON OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/951499072-kallesten-revisjon-og-regnskap-as)
- Regnskapsfører: [LIGO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/892122652-ligo-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 519 av 6 232 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handel, drift av bakeri, konditori og kafedrift, franchisevirksomhet, kjøp/salg og utleie av eiendommer, samt deltagelse i andre selskaper og hva derved står i forbindelse.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000473344&sokeverdi=980367789&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MATMAGASINET AS](https://www.norscout.com/no/company/990706573-matmagasinet-as) | Stavanger | 62 | 37,7 mill. kr | +8,0 % |
| [VILLA 22 AS](https://www.norscout.com/no/company/814240592-villa-22-as) | Stavanger | 60 | 34 mill. kr | +1,6 % |
| [BRASILIA STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/934418441-brasilia-stavanger-as) | Stavanger | 66 | 22,8 mill. kr | - |
| [AS NB BAR](https://www.norscout.com/no/company/933672743-as-nb-bar) | Stavanger | 60 | 12,7 mill. kr | - |
| [RY ØST AS](https://www.norscout.com/no/company/932950634-ry-ost-as) | Stavanger | 69 | 5,63 mill. kr | +8,3 % |
| [MAESTRO F & B AS](https://www.norscout.com/no/company/996188205-maestro-f-b-as) | Stavanger | 59 | 38,2 mill. kr | +21,2 % |
| [COSBA BRASSERIE AS](https://www.norscout.com/no/company/926884174-cosba-brasserie-as) | Stavanger | 70 | 5,85 mill. kr | −20 % |
| [SUMO HALL TOLL AS](https://www.norscout.com/no/company/922720312-sumo-hall-toll-as) | Stavanger | 57 | 41,8 mill. kr | −0,9 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
