---
title: "FAR BLUE HILLS AS (980821579): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FAR BLUE HILLS AS i Lillehammer hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Paul Richard Batt-Rawden. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/980821579-far-blue-hills-as"
---

# FAR BLUE HILLS AS

Dyrking av krydder og aromatiske, medisinske og farmasøytiske vekster · Lillehammer

- Org.nr: 980 821 579
- Daglig leder: Paul Richard Batt-Rawden (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr (−100 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −24 381 kr
- Etablert: 1999

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −69,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −55,4 % i 2024
- Likviditet: 0,00 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,02 i 2024
- Soliditet: −527,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −337,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −55,4 % | −69,7 % |
| Driftsmargin | −752,3 % | −437,0 % | - |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 0,02 | 0,00 |
| Soliditet | −234,6 % | −337,6 % | −527,3 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 | 6 | 0 |
| Driftsresultat | −23 | −24 | −24 |
| Årsresultat | −23 | −24 | −24 |
| Driftsmargin | −752,3 % | −437 % | - |
| Sum gjeld | 158 | 174 | 189 |
| Sum driftskostnader | 26 | 30 | 24 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −23 | −24 | −24 |
| Anleggsmidler | 44 | 37 | 29 |
| Omløpsmidler | 3 | 3 | 1 |
| Sum eiendeler | 47 | 40 | 30 |
| Egenkapital | −110 | −135 | −159 |
| Kortsiktig gjeld | 158 | 174 | 189 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Paul Richard Batt-Rawden: Daglig leder og styrets leder
- Kari Batt-Rawden: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Fakkelgården, 2624 Lillehammer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 01.280 Dyrking av krydder og aromatiske, medisinske og farmasøytiske vekster
- Etablert: 01.03.1999
- Tidligere navn: EMINENCE MEDIA AS (1999 til 2011)
- Aksjekapital: 220 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: REGNSKAP INNLANDET SA
- Formål: Produksjon, distribusjon og salg av økologiske landbruksprodukter, multimedia produkter, opplevelser med et keltisk tema og annen nærliggende virksomhet

## Kunngjøringer

- 09.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000527753&sokeverdi=980821579&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [OPHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/917996075-opheim-as) | Lillehammer | - | 0 kr | - |
| [OPHEIM DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/838127452-opheim-drift-as) | Lillehammer | - | - | - |
| [LOKALGRØNT AS](https://www.norscout.com/no/company/930046779-lokalgront-as) | Lillehammer | - | 85 373 kr | - |
| [ILDSJEL AS](https://www.norscout.com/no/company/934101235-ildsjel-as) | Lillehammer | - | - | - |
| [SÆTRA ISLANDSHESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/928038203-saetra-islandshester-as) | Lillehammer | - | 293 744 kr | - |
| [BIENE AS](https://www.norscout.com/no/company/938175489-biene-as) | Lillehammer | - | - | - |
| [T. F. HOVSLAGEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/930635308-t-f-hovslageren-as) | Lillehammer | - | 900 184 kr | −13,9 % |
| [TANDE AS](https://www.norscout.com/no/company/997418832-tande-as) | Lillehammer | 8 | 5,68 mill. kr | +18 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 10.07.2026.
