---
title: "JUVELEN SPA & FRISØR AS (980904717): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JUVELEN SPA & FRISØR AS i Harstad hadde 4,98 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/980904717-juvelen-spa-frisor-as"
---

# JUVELEN SPA & FRISØR AS

Frisering og barbering · Harstad · Etablert 1999

- Org.nr: 980 904 717
- Telefon: 77 06 05 90
- Styreleder: Julie Eidissen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,98 mill. kr (−7,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 371 060 kr (Margin 7,5 %)
- Ansatte: 8 (Ned fra 9 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 9
- august 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,5 % (tilfredsstillende). Ned fra 8,7 % i 2024
- Likviditet: 0,46 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,45 i 2024
- Soliditet: 4,0 % (svak). Opp fra 0,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,9 % | 4,7 % | 8,7 % | 8,5 % |
| Driftsmargin | −3,0 % | 2,0 % | 3,7 % | 7,2 % | 7,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | - | 168,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,46 | 0,45 | 0,46 |
| Soliditet | 12,1 % | −0,6 % | −3,6 % | 0,3 % | 4,0 % |
| Gjeldsgrad | 7,3 | - | - | 288,2 | 23,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 128 | 6 887 | 6 009 | 5 407 | 4 978 |
| Driftsresultat | −122 | 139 | 222 | 390 | 371 |
| Årsresultat | −4 968 | −1 | −135 | 181 | 168 |
| Driftsmargin | −3,0 % | 2,0 % | 3,7 % | 7,2 % | 7,5 % |
| Sum gjeld | 4 075 | 5 060 | 4 809 | 4 592 | 4 364 |
| Sum driftskostnader | 4 251 | 6 748 | 5 788 | 5 018 | 4 607 |
| Finansresultat | −4 937 | −140 | −205 | −208 | −203 |
| Resultat før skatt | - | - | 17 | 181 | 168 |
| Anleggsmidler | 4 055 | 4 063 | 3 922 | 3 983 | 3 982 |
| Omløpsmidler | - | - | 721 | 625 | 566 |
| Sum eiendeler | 4 634 | 5 030 | 4 643 | 4 608 | 4 548 |
| Egenkapital | 559 | −30 | −165 | 16 | 184 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 582 | 1 390 | 1 225 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 3 227 | 3 202 | 3 139 |

## Ledelse og styre

- Julie Eidissen: Styrets leder
- Gjertrud Jensen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Storgata 1, 9405 Harstad
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 30.04.1999
- Tidligere navn: JUVELEN SPA AS (2011 til 2014); HARSTAD HUD OG KROPPSKLINIKK AS (1999 til 2011)
- Aksjekapital: 494 394 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.1999
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET NORD-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset-nord-norge-as)
- Størrelse: Nr. 403 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive hud- og kroppspleie, frisørsalong og annen virksomhet knyttet til dette, samt kunne delta i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 22.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000198710&sokeverdi=980904717&spraak=nb)
- 06.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000823298&sokeverdi=980904717&spraak=nb)
- 06.11.2025: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000823299&sokeverdi=980904717&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RAUS FRISØRENE AS](https://www.norscout.com/no/company/929462882-raus-frisorene-as) | Harstad | 7 | 5,38 mill. kr | +6,0 % |
| [PRYD AV CAPELLI AS](https://www.norscout.com/no/company/814881962-pryd-av-capelli-as) | Harstad | 6 | 6,36 mill. kr | +8,6 % |
| [REGNBUEN HÅRSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/946256064-regnbuen-harsenter-as) | Harstad | 6 | 4,69 mill. kr | +10,2 % |
| [MUSKAN SKJØNNHETSSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/934011767-muskan-skjonnhetsstudio-as) | Harstad | 6 | 778 334 kr | - |
| [HÅRNY AS](https://www.norscout.com/no/company/981097416-harny-as) | Harstad | 5 | 10,9 mill. kr | +13,8 % |
| [ALVEN DAME OG HERREFRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/995377969-alven-dame-og-herrefrisor-as) | Harstad | 5 | 2,62 mill. kr | −4,4 % |
| [CUT FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/997979354-cut-frisorsalong-as) | Harstad | - | 2,61 mill. kr | −18,5 % |
| [HÅREK FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/968806580-harek-frisor-as) | Harstad | - | 2,15 mill. kr | −0,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
