---
title: "KAMPEN INVEST AS (980940802): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KAMPEN INVEST AS i Våler hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/980940802-kampen-invest-as"
---

# KAMPEN INVEST AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Våler

- Org.nr: 980 940 802
- Telefon: 22 19 48 44
- Styreleder: Svein Tore Holtekjølen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr (−100 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −6 985 kr
- Etablert: 1999

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,4 % (svak). Ned fra 11,6 % i 2024
- Likviditet: 2,08 (meget god). Ned fra 8,04 i 2024
- Soliditet: 91,6 % (meget god). Ned fra 92,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,6 % | 1,4 % |
| Driftsmargin | −1 273,7 % | −57,1 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 3,8 % | −0,5 % |
| Likviditetsgrad | 12,56 | 8,04 | 2,08 |
| Soliditet | 92,3 % | 92,4 % | 91,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 | 5 | 0 |
| Driftsresultat | −17 | −3 | −7 |
| Årsresultat | 62 | 792 | −104 |
| Driftsmargin | −1 273,7 % | −57,1 % | - |
| Sum gjeld | 1 704 | 1 749 | 1 927 |
| Sum driftskostnader | 19 | 8 | 7 |
| Finansresultat | 79 | 795 | −97 |
| Resultat før skatt | 62 | 792 | −104 |
| Anleggsmidler | 19 550 | 20 941 | 22 132 |
| Omløpsmidler | 2 557 | 2 004 | 886 |
| Sum eiendeler | 22 107 | 22 945 | 23 018 |
| Egenkapital | 20 404 | 21 196 | 21 092 |
| Kortsiktig gjeld | 204 | 249 | 427 |
| Langsiktig gjeld | 1 500 | 1 500 | 1 500 |

## Ledelse og styre

- Svein Tore Holtekjølen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lundlia 15, 2435 Braskereidfoss
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 15.07.1999
- Tidligere navn: SATS KAMPEN AS (1999 til 2004)
- Aksjekapital: 117 500 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Eie aksjer og andeler i andre selskaper og virksomheter.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000473386&sokeverdi=980940802&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000512346&sokeverdi=980940802&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [OLSEN & SØNN AS](https://www.norscout.com/no/company/889253452-olsen-sonn-as) | Våler | - | 0 kr | - |
| [SR SALES AS](https://www.norscout.com/no/company/927110261-sr-sales-as) | Våler | - | 849 200 kr | - |
| [DRM NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/920732046-drm-norway-as) | Våler | - | 3,24 mill. kr | −20,2 % |
| [FINNSKOGEN AKTIVITETSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/928012166-finnskogen-aktivitetssenter-as) | Våler | - | 48 450 kr | - |
| [V/S HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/992106875-v-s-holding-as) | Våler | - | 261 383 kr | - |
| [VÅLER TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/987286415-valer-treningssenter-as) | Våler | - | 1,31 mill. kr | +3,9 % |
| [MIDDAGSÅSEN SPORTSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/999202284-middagsasen-sportssenter-as) | Våler | - | 3,14 mill. kr | +71,4 % |
| [BIRKEBEINERRENNET AS](https://www.norscout.com/no/company/971591358-birkebeinerrennet-as) | Åmot | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
