---
title: "HAIRPORT TREND AS (981263634): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAIRPORT TREND AS i Larvik hadde 2,83 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/981263634-hairport-trend-as"
---

# HAIRPORT TREND AS

Frisering og barbering · Larvik · Etablert 1999

- Org.nr: 981 263 634
- Telefon: 33 13 15 33
- E-post: tom@hairstore.no
- Nettsted: [smith-larsen.no](https://smith-larsen.no)
- Styreleder: Merete Østberg

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,83 mill. kr (−7,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −237 152 kr (Margin −8,4 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −13,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 38,2 % i 2024
- Likviditet: 5,08 (meget god). Opp fra 1,05 i 2024
- Soliditet: −8,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 5,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 23,1 % | 7,8 % | 38,2 % | −13,7 % |
| Driftsmargin | −2,9 % | 9,6 % | 3,1 % | 19,5 % | −8,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 12,8 % | 125,6 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,86 | 1,05 | 5,08 |
| Soliditet | 43,7 % | 54,5 % | 66,0 % | 5,8 % | −8,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 0,8 | 0,5 | 16,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 539 | 3 134 | 3 340 | 3 050 | 2 830 |
| Driftsresultat | −74 | 300 | 103 | 595 | −237 |
| Årsresultat | −57 | 235 | 80 | 465 | −221 |
| Driftsmargin | −2,9 % | 9,6 % | 3,1 % | 19,5 % | −8,4 % |
| Sum gjeld | 678 | 637 | 433 | 1 736 | 1 461 |
| Sum driftskostnader | 2 613 | 2 833 | 3 236 | 2 455 | 3 068 |
| Finansresultat | 0 | 1 | −1 | 1 | 16 |
| Resultat før skatt | - | - | 103 | 596 | −221 |
| Anleggsmidler | 36 | 47 | 37 | 28 | 20 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 238 | 1 814 | 1 326 |
| Sum eiendeler | 1 205 | 1 399 | 1 275 | 1 842 | 1 346 |
| Egenkapital | 527 | 762 | 842 | 106 | −115 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 433 | 1 736 | 261 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 1 200 |

## Ledelse og styre

- Merete Østberg: Styrets leder
- Jørgen Larsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Yttersøveien 2, 3274 Larvik
- Postadresse: Postboks 19, 3274 Larvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 09.09.1999
- Tidligere navn: JUST HAIR AS (2003 til 2007); HAIRPORT KVELDE AS (2001 til 2003); SMITH LARSEN FRISØR KVELDE AS (1999 til 2001)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.1999
- Regnskapsfører: [WICAN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/987430478-wican-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 908 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handel ved drift av frisørsalong.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 04.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000155473&sokeverdi=981263634&spraak=nb)
- 18.02.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000065423&sokeverdi=981263634&spraak=nb)
- 29.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000034638&sokeverdi=981263634&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000534257&sokeverdi=981263634&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LARVIK SENTRUM FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/922324727-larvik-sentrum-frisor-as) | Larvik | 6 | 1,94 mill. kr | +20,2 % |
| [STAVERN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/931683462-stavern-frisor-as) | Larvik | - | 2,99 mill. kr | +5,5 % |
| [BORTSKJEMT AS](https://www.norscout.com/no/company/998774039-bortskjemt-as) | Larvik | 6 | 3,77 mill. kr | −7,1 % |
| [STYLE FRISØR & VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/917536619-style-frisor-velvaere-as) | Larvik | - | 2,37 mill. kr | 0,0 % |
| [JAZZ FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/952260375-jazz-frisor-as) | Larvik | 13 | 10,3 mill. kr | +4,0 % |
| [HEGES SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/981414950-heges-salong-as) | Larvik | - | 2,04 mill. kr | +2,1 % |
| [THE HAIR AS](https://www.norscout.com/no/company/919128151-the-hair-as) | Larvik | 15 | 9,46 mill. kr | +18,9 % |
| [AM SALONGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/816723892-am-salongen-as) | Larvik | - | 1,96 mill. kr | +3,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
