---
title: "ICR INTEGRITY NORGE AS (981696298): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ICR INTEGRITY NORGE AS i Sola hadde 42,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/981696298-icr-integrity-norge-as"
---

# ICR INTEGRITY NORGE AS

Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass · Sola · Etablert 2000

- Org.nr: 981 696 298
- Telefon: 37 16 16 30
- Nettsted: [quickflange.com](https://www.quickflange.com)
- Styreleder: James Potts Beveridge

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 42,2 mill. kr (+28,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 8,77 mill. kr (Margin 20,8 %)
- Ansatte: 8

## Ansatte

- mars 2026: 11
- juni 2026: 10
- oktober 2026: 8

### Per sted

- Tvedestrand: 8 ansatte
- Stavanger: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,9 % (meget god). Opp fra 11,4 % i 2024
- Likviditet: 3,29 (meget god). Ned fra 3,63 i 2024
- Soliditet: 87,8 % (meget god). Ned fra 89,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 8,3 % | 11,0 % | 11,4 % | 15,9 % |
| Driftsmargin | 40,6 % | 15,3 % | 20,4 % | 16,6 % | 20,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 10,4 % | - | 13,5 % | 17,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,90 | 3,14 | - | 3,63 | 3,29 |
| Soliditet | 72,6 % | 74,4 % | 79,1 % | 89,6 % | 87,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 39 812 | 28 790 | 29 655 | 32 853 | 42 239 |
| Driftsresultat | 16 153 | 4 391 | 6 050 | 5 446 | 8 769 |
| Årsresultat | 12 707 | 3 391 | 5 122 | 5 317 | 8 130 |
| Driftsmargin | 40,6 % | 15,3 % | 20,4 % | 16,6 % | 20,8 % |
| Sum gjeld | 15 099 | 14 954 | 12 792 | 6 253 | 8 589 |
| Sum driftskostnader | - | - | 23 605 | 27 408 | 33 470 |
| Finansresultat | - | - | 534 | 1 441 | 1 610 |
| Resultat før skatt | 16 292 | 4 348 | - | 6 886 | 10 379 |
| Anleggsmidler | 11 312 | 11 391 | 42 245 | 37 782 | 42 333 |
| Omløpsmidler | 43 793 | 46 960 | - | 22 307 | 28 222 |
| Sum eiendeler | 55 104 | 58 351 | 61 311 | 60 089 | 70 555 |
| Egenkapital | 40 006 | 43 397 | 48 519 | 53 836 | 61 965 |
| Kortsiktig gjeld | 15 099 | 14 954 | - | 6 137 | 8 589 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - | 116 | - |

## Ledelse og styre

- James Potts Beveridge: Styrets leder
- Gary Angus James Connel: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Moseidveien 1, 4033 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 09.109 Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass
- Etablert: 05.01.2000
- Tidligere navn: QUICKFLANGE AS (2003 til 2018); NETTINVEST AS (2000 til 2003)
- Aksjekapital: 280 402,06 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2003
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [CSC ACCOUNTING (NORWAY) AS](https://www.norscout.com/no/company/997421035-csc-accounting-norway-as)
- Størrelse: Nr. 131 av 264 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Forvalte industrielle rettigheter og patenter samt drive forretningsmessig virksomhet, inkludert handel, som faller naturlig inn under dette, og kjøp og salg av aksjer eller på andre måter gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000785465&sokeverdi=981696298&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000479638&sokeverdi=981696298&spraak=nb)
- 15.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000383465&sokeverdi=981696298&spraak=nb)
- 01.12.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000857155&sokeverdi=981696298&spraak=nb)
- 07.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000683111&sokeverdi=981696298&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INTELLISERV NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/889493062-intelliserv-norway-as) | Sola | 10 | 186 mill. kr | +52,5 % |
| [MORELD GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/932061686-moreld-group-as) | Sola | 5 | 46,2 mill. kr | - |
| [PETROLINK SUPPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/965531157-petrolink-support-as) | Sola | 11 | 1,46 mill. kr | - |
| [E INNOVATION NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/897898322-e-innovation-norge-as) | Sola | - | 43,2 mill. kr | −11,6 % |
| [TENDEKA AS](https://www.norscout.com/no/company/884611032-tendeka-as) | Sola | 15 | - | - |
| [HUNTING ENERGY SERVICES (NORWAY) AS](https://www.norscout.com/no/company/813642522-hunting-energy-services-norway-as) | Sola | - | 30,9 mill. kr | −20,6 % |
| [IK TOPSIDE AS](https://www.norscout.com/no/company/937102348-ik-topside-as) | Sola | 17 | - | - |
| [ASSET INTEGRITY AS](https://www.norscout.com/no/company/926047663-asset-integrity-as) | Sola | - | 16,9 mill. kr | −3,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
