---
title: "SLAM OG SPYLESERVICE INDRE ØSTFOLD AS (981891341): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SLAM OG SPYLESERVICE INDRE ØSTFOLD AS i Indre Østfold hadde 27,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Arne Christoffer Hervig. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/981891341-slam-og-spyleservice-indre-ostfold-as"
---

# SLAM OG SPYLESERVICE INDRE ØSTFOLD AS

Oppsamling og behandling av avløpsvann · Indre Østfold · Etablert 2000

- Org.nr: 981 891 341
- Telefon: 69 89 71 30
- Nettsted: [ssio.no](https://ssio.no)
- Daglig leder: Arne Christoffer Hervig (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 27,4 mill. kr (−9,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 534 107 kr (Margin 1,9 %)
- Ansatte: 12

## Ansatte

- juni 2026: 13
- september 2026: 14
- oktober 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,6 % (svak). Ned fra 11,1 % i 2024
- Likviditet: 1,03 (tilfredsstillende). Ned fra 1,48 i 2024
- Soliditet: 15,3 % (tilfredsstillende). Ned fra 36,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,7 % | 9,2 % | 11,1 % | 4,6 % |
| Driftsmargin | 8,2 % | 3,5 % | 4,8 % | 5,4 % | 1,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 13,8 % | 19,1 % | 23,5 % | 11,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,20 | 1,71 | 1,49 | 1,48 | 1,03 |
| Soliditet | 26,8 % | 33,8 % | 39,9 % | 36,9 % | 15,3 % |
| Gjeldsgrad | 2,7 | 2,0 | 1,5 | 1,7 | 5,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 22 774 | 24 990 | 28 237 | 30 334 | 27 414 |
| Driftsresultat | 1 869 | 884 | 1 346 | 1 644 | 534 |
| Årsresultat | 1 331 | 553 | 855 | 1 120 | 361 |
| Driftsmargin | 8,2 % | 3,5 % | 4,8 % | 5,4 % | 1,9 % |
| Sum gjeld | 13 247 | 10 613 | 9 124 | 10 578 | 12 084 |
| Sum driftskostnader | - | - | 26 891 | 28 690 | 26 880 |
| Finansresultat | - | - | −250 | −203 | −70 |
| Resultat før skatt | 1 706 | 709 | 1 096 | 1 441 | 464 |
| Anleggsmidler | 12 005 | 8 060 | 8 043 | 6 582 | 4 817 |
| Omløpsmidler | 6 098 | 7 962 | 7 144 | 10 180 | 9 442 |
| Sum eiendeler | 18 103 | 16 022 | 15 187 | 16 762 | 14 259 |
| Egenkapital | 4 856 | 5 409 | 6 063 | 6 184 | 2 175 |
| Kortsiktig gjeld | 5 066 | 4 654 | 4 779 | 6 894 | 9 161 |
| Langsiktig gjeld | 8 181 | 5 960 | 4 344 | 3 684 | 2 924 |

## Ledelse og styre

- Arne Christoffer Hervig: Daglig leder og styremedlem
- Runar Kopperud: Styrets leder
- Britt-Heidi Kopperud: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Skogholtveien 1, 1859 Slitu
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 37.000 Oppsamling og behandling av avløpsvann
- Etablert: 24.03.2000
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2000
- Revisor: [TELL NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/834836912-tell-norge-as)
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 31 av 124 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Slam og spyleservice, håndtering av spesialavfall, handel, import/eksport, konsulentvirksomhet, kjøp/salg/drift av fast eiendom, kjøp/salg av verdipapirer, deltagelse i andre selskaper, samt hva hermed står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 13.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000541736&sokeverdi=981891341&spraak=nb)
- 01.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000814054&sokeverdi=981891341&spraak=nb)
- 05.09.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000728844&sokeverdi=981891341&spraak=nb)
- 05.09.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000728845&sokeverdi=981891341&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BTS RØRFORNYING AS](https://www.norscout.com/no/company/917894280-bts-rorfornying-as) | Indre Østfold | 5 | 5,84 mill. kr | +5,9 % |
| [GYLLENSTEEN INVESTMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/917011834-gyllensteen-investment-as) | Indre Østfold | - | - | - |
| [FLAGSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/998326648-flagstad-as) | Løten | 13 | 24,5 mill. kr | −32,6 % |
| [OMLAND TANKRENOVASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/936553184-omland-tankrenovasjon-as) | Hå | 12 | - | - |
| [AKERSHUS MILJØ AS](https://www.norscout.com/no/company/914094399-akershus-miljo-as) | Frogn | 14 | 28,6 mill. kr | −14,9 % |
| [OPPLAND MILJØTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/977502519-oppland-miljoteknikk-as) | Øyer | 11 | 24,9 mill. kr | −5,5 % |
| [NORRENS AS](https://www.norscout.com/no/company/912196321-norrens-as) | Halden | 14 | 30,2 mill. kr | −11,9 % |
| [WASTEWATER AS](https://www.norscout.com/no/company/924921978-wastewater-as) | Oslo | 11 | 14 mill. kr | −1,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
