---
title: "VVS GRUPPEN AS (982677416): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VVS GRUPPEN AS i Oslo hadde 59 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 29 ansatte. Daglig leder er Roy-Kevin Utsi. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/982677416-vvs-gruppen-as"
---

# VVS GRUPPEN AS

Rørleggerarbeid · Oslo · Etablert 2000

- Org.nr: 982 677 416
- Telefon: 22 04 04 06
- E-post: post@vvsgruppen.no
- Nettsted: [vvsgruppen.no](https://vvsgruppen.no)
- Daglig leder: Roy-Kevin Utsi

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 59 mill. kr (−18,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −4,67 mill. kr (Margin −7,9 %)
- Ansatte: 29 (Ned fra 39 i desember 2025)

## Ansatte

- desember 2025: 39
- januar 2026: 38
- februar 2026: 34
- mai 2026: 30
- juni 2026: 29
- juli 2026: 30
- september 2026: 31
- oktober 2026: 29

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,84 (god). Ned fra 2,04 i 2024
- Soliditet: 2,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 47,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,2 % | 8,7 % | 13,7 % | - |
| Driftsmargin | 8,5 % | −0,3 % | 4,0 % | 5,5 % | −7,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −2,1 % | 18,0 % | 29,0 % | −57,6 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,49 | 1,77 | 2,04 | 1,84 |
| Soliditet | 46,1 % | 35,9 % | 38,2 % | 47,8 % | 2,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | 1,8 | 1,6 | 1,1 | 45,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 60 877 | 67 613 | 62 779 | 72 497 | 58 998 |
| Driftsresultat | 5 165 | −178 | 2 488 | 3 969 | −4 670 |
| Årsresultat | 3 575 | −199 | 1 635 | 3 438 | −4 686 |
| Driftsmargin | 8,5 % | −0,3 % | 4,0 % | 5,5 % | −7,9 % |
| Sum gjeld | 14 003 | 19 411 | 20 248 | 16 861 | 22 519 |
| Sum driftskostnader | 55 712 | - | 60 291 | 68 529 | 63 668 |
| Finansresultat | −471 | - | −377 | 90 | 78 |
| Resultat før skatt | - | −244 | 2 110 | 4 059 | −4 592 |
| Anleggsmidler | 5 359 | 5 198 | 7 689 | 6 601 | 3 749 |
| Omløpsmidler | - | 25 094 | 25 073 | 25 712 | 19 269 |
| Sum eiendeler | 25 982 | 30 291 | 32 763 | 32 314 | 23 019 |
| Egenkapital | 11 979 | 10 880 | 12 515 | 15 452 | 500 |
| Kortsiktig gjeld | - | 16 825 | 14 190 | 12 575 | 10 465 |
| Langsiktig gjeld | - | 2 586 | 6 058 | 4 287 | - |

## Ledelse og styre

- Roy-Kevin Utsi: Daglig leder
- Anders Hauglie-Hanssen: Styrets leder
- Toril Marie Ås: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Ravnåsveien 1, 1254 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 10.11.2000
- Tidligere navn: VANN VARME OG SANITÆR GRUPPEN AS (2000 til 2015)
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2001
- Revisor: [REVISJONSFIRMAET FLATTUM & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/894934352-revisjonsfirmaet-flattum-co-as)
- Størrelse: Nr. 112 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av rørleggervirksomhet, virksomhet som står i forbindelse med dette, samt deltagelse i andre selskaper.

## Siste endringer

- 11.08.2026: Styret endret
- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 11.08.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000679089&sokeverdi=982677416&spraak=nb)
- 11.08.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000679088&sokeverdi=982677416&spraak=nb)
- 27.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000611215&sokeverdi=982677416&spraak=nb)
- 13.08.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000695085&sokeverdi=982677416&spraak=nb)
- 13.08.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000695086&sokeverdi=982677416&spraak=nb)
- 13.08.2025: [Gjennomføring av fisjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000695084&sokeverdi=982677416&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BOLIGRØRLEGGEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/997924460-boligrorleggeren-as) | Oslo | 32 | 26,8 mill. kr | +227,3 % |
| [TORE ORVEI AS RØRLEGGERBEDRIFT](https://www.norscout.com/no/company/942194498-tore-orvei-as-rorleggerbedrift) | Oslo | 28 | 48,5 mill. kr | +22,7 % |
| [RØRLEGGERHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/819595712-rorleggerhuset-as) | Oslo | 32 | 66,8 mill. kr | −13,1 % |
| [ENTAS AS](https://www.norscout.com/no/company/988121053-entas-as) | Oslo | 27 | 30,1 mill. kr | −23,5 % |
| [BJERKE RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/918082476-bjerke-ror-as) | Oslo | 33 | 75,3 mill. kr | −9,1 % |
| [RØRPARTNER VARME & SANITÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/934961722-rorpartner-varme-sanitaer-as) | Oslo | 25 | 65,1 mill. kr | - |
| [RINGSIDE AS](https://www.norscout.com/no/company/915407692-ringside-as) | Oslo | 37 | 82 mill. kr | +9,4 % |
| [VINDEREN RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/995123126-vinderen-ror-as) | Oslo | 25 | 39,9 mill. kr | +18,7 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Rørleggerfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
