---
title: "GEILO PIZZA AS (983435769): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GEILO PIZZA AS i Hol hadde 18,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 21 ansatte. Daglig leder er Stian Hagen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/983435769-geilo-pizza-as"
---

# GEILO PIZZA AS

Drift av restauranter · Hol · Etablert 2001

- Org.nr: 983 435 769
- E-post: dl310@peppes.no
- Daglig leder: Stian Hagen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 18,4 mill. kr (+10,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,12 mill. kr (Margin 11,5 %)
- Ansatte: 21 (Uendret siden desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 26
- november 2025: 20
- desember 2025: 21
- mars 2026: 19
- april 2026: 21
- mai 2026: 20
- juni 2026: 19
- juli 2026: 20
- august 2026: 22
- oktober 2026: 21

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 51,2 % (meget god). Opp fra 15,7 % i 2024
- Likviditet: 0,79 (svak). Ned fra 1,25 i 2024
- Soliditet: 17,9 % (tilfredsstillende). Ned fra 35,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,7 % | 5,3 % | 15,7 % | 51,2 % |
| Driftsmargin | 4,1 % | 1,6 % | 0,9 % | 3,4 % | 11,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 18,4 % | 48,3 % | 191,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,04 | 1,25 | 0,79 |
| Soliditet | 18,4 % | 25,9 % | 27,7 % | 35,2 % | 17,9 % |
| Gjeldsgrad | 4,4 | 2,9 | 2,6 | 1,8 | 4,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 14 712 | 15 582 | 15 693 | 16 773 | 18 445 |
| Driftsresultat | 596 | 246 | 135 | 564 | 2 120 |
| Årsresultat | 730 | 206 | 145 | 464 | 1 661 |
| Driftsmargin | 4,1 % | 1,6 % | 0,9 % | 3,4 % | 11,5 % |
| Sum gjeld | 4 578 | 2 984 | 2 617 | 2 699 | 3 459 |
| Sum driftskostnader | 14 116 | 15 336 | 15 557 | 16 209 | 16 325 |
| Finansresultat | 269 | 19 | 52 | 31 | 11 |
| Resultat før skatt | - | - | 187 | 595 | 2 131 |
| Anleggsmidler | 1 469 | 1 215 | 903 | 793 | 1 476 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 715 | 3 370 | 2 739 |
| Sum eiendeler | 5 613 | 4 024 | 3 618 | 4 164 | 4 215 |
| Egenkapital | 1 035 | 1 041 | 1 001 | 1 465 | 756 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 617 | 2 699 | 3 459 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Hagen: Daglig leder og styrets leder
- Jan Morten Hagen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kyrkjevegen 2, 3580 Geilo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 01.05.2001
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2001
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: REGNSKAPSTJENESTER BENTE TEIGEN
- Størrelse: Nr. 695 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Restaurantdrift og alt som naturlig hører inn under dette.

## Kunngjøringer

- 14.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000548976&sokeverdi=983435769&spraak=nb)
- 20.10.2025: [Godkjent mellombalanse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000795452&sokeverdi=983435769&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 20.04.2020: Garanti fra EKSPORTFINANSIERING NORGE, 300 000 kr
- 20.04.2020: Garanti fra GARANTIINSTITUTTET FOR EKSPORTKREDITT/ THE NORWEGIAN EXPORT CREDIT GUARANTEE AGENCY, 300 000 kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PERLEPORTEN GEILO AS](https://www.norscout.com/no/company/917863687-perleporten-geilo-as) | Hol | 21 | 8,89 mill. kr | −13,2 % |
| [GEILO OPPORTUNITY AS](https://www.norscout.com/no/company/990543399-geilo-opportunity-as) | Hol | 19 | 4,59 mill. kr | −6,1 % |
| [HALLINGSTUENE AS](https://www.norscout.com/no/company/929419308-hallingstuene-as) | Hol | 18 | 14,7 mill. kr | +8,3 % |
| [CAFE MOCCA AS](https://www.norscout.com/no/company/988027170-cafe-mocca-as) | Hol | 16 | 5,62 mill. kr | +21,8 % |
| [SMAKERIET GEILO AS](https://www.norscout.com/no/company/926590049-smakeriet-geilo-as) | Hol | 8 | 6,16 mill. kr | −6,9 % |
| [XIANGYI AS](https://www.norscout.com/no/company/934413032-xiangyi-as) | Hol | 8 | 4,98 mill. kr | - |
| [HALLINGDAL HOSPITALITY AS](https://www.norscout.com/no/company/916661126-hallingdal-hospitality-as) | Hol | 6 | 1,08 mill. kr | −31,7 % |
| [GEILO GRILL AS](https://www.norscout.com/no/company/830849122-geilo-grill-as) | Hol | 5 | 5,01 mill. kr | +6,6 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
