---
title: "MASTEVEIEN 1 AS (984015674): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MASTEVEIEN 1 AS i Nittedal hadde 1,49 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Nils Andreas Biørn-Lian. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/984015674-masteveien-1-as"
---

# MASTEVEIEN 1 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom · Nittedal

- Org.nr: 984 015 674
- Daglig leder: Nils Andreas Biørn-Lian (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,49 mill. kr (+1,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,2 mill. kr (Margin 81 %)
- Etablert: 2001

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 30,1 % (meget god). Opp fra 22,1 % i 2024
- Likviditet: 0,74 (svak). Ned fra 2,23 i 2024
- Soliditet: 60,9 % (meget god). Ned fra 78,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 22,1 % | 30,1 % |
| Driftsmargin | 85,0 % | 65,3 % | 81,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 25,9 % | 42,2 % |
| Likviditetsgrad | 4,95 | 2,23 | 0,74 |
| Soliditet | 92,8 % | 78,7 % | 60,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,3 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 413 | 1 464 | 1 485 |
| Driftsresultat | 1 201 | 956 | 1 204 |
| Årsresultat | 945 | 760 | 953 |
| Driftsmargin | 85 % | 65,3 % | 81 % |
| Sum gjeld | 297 | 1 023 | 1 314 |
| Sum driftskostnader | 212 | 508 | 282 |
| Finansresultat | 14 | 25 | 25 |
| Resultat før skatt | 1 216 | 981 | 1 229 |
| Anleggsmidler | 2 624 | 2 511 | 2 398 |
| Omløpsmidler | 1 468 | 2 285 | 966 |
| Sum eiendeler | 4 092 | 4 796 | 3 364 |
| Egenkapital | 3 795 | 3 773 | 2 050 |
| Kortsiktig gjeld | 297 | 1 023 | 1 314 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Nils Andreas Biørn-Lian: Daglig leder og styremedlem
- Tor Erlend Framstad: Styrets leder
- Ebbe Biørn-Lian: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Industriveien 19, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Etablert: 01.10.2001
- Tidligere navn: FIMA EIENDOM AS (2002 til 2026)
- Aksjekapital: 1 150 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2019
- Revisor: [CROWE PARTNER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/922829845-crowe-partner-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 19 696 av 46 427 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i eiendom og utleie av eiendom og øvrig virksomhet som står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 15.01.2026: Navn endret
- 04.09.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 25.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000208648&sokeverdi=984015674&spraak=nb)
- 15.01.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000016881&sokeverdi=984015674&spraak=nb)
- 15.01.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000016880&sokeverdi=984015674&spraak=nb)
- 04.09.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000727902&sokeverdi=984015674&spraak=nb)
- 04.09.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000727901&sokeverdi=984015674&spraak=nb)
- 04.09.2025: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000727935&sokeverdi=984015674&spraak=nb)
- 04.09.2025: [Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000727903&sokeverdi=984015674&spraak=nb)
- 04.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000727936&sokeverdi=984015674&spraak=nb)
- 04.09.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000727934&sokeverdi=984015674&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STAMVEIEN 7 AS](https://www.norscout.com/no/company/925230499-stamveien-7-as) | Nittedal | - | 1,52 mill. kr | −5,6 % |
| [NYE ELTONÅSEN NÆRSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/923155643-nye-eltonasen-naersenter-as) | Nittedal | - | 1,48 mill. kr | +1,9 % |
| [STORGATA 1 GJØVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/994806599-storgata-1-gjovik-as) | Nittedal | - | 1,59 mill. kr | +6,0 % |
| [FRACI EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/920798144-fraci-eiendom-as) | Nittedal | - | 1,47 mill. kr | - |
| [KOPPERUD UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/926382756-kopperud-utvikling-as) | Nittedal | - | 1,65 mill. kr | +0,6 % |
| [TORDENSKJOLDSGT 11 AS](https://www.norscout.com/no/company/911685485-tordenskjoldsgt-11-as) | Nittedal | - | 1,46 mill. kr | −7,1 % |
| [MASTEVEIEN 10 HAGAN AS](https://www.norscout.com/no/company/936958079-masteveien-10-hagan-as) | Nittedal | - | 1,67 mill. kr | +33,2 % |
| [INDUSTRIVEIEN 19 HAGAN AS](https://www.norscout.com/no/company/916159544-industriveien-19-hagan-as) | Nittedal | - | 1,43 mill. kr | −1,7 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
