---
title: "PULS LANGHUS AS (984830572): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PULS LANGHUS AS i Nordre Follo hadde 13,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 54 ansatte. Daglig leder er Per-Kristian Lundefaret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/984830572-puls-langhus-as"
---

# PULS LANGHUS AS

Treningssentervirksomhet · Nordre Follo · Etablert 2002

- Org.nr: 984 830 572
- Telefon: 64 88 91 00
- E-post: info@pulslanghus.no
- Nettsted: [pulslanghus.com](https://www.pulslanghus.com)
- Daglig leder: Per-Kristian Lundefaret (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 13,1 mill. kr (+111,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −777 055 kr (Margin −5,9 %)
- Ansatte: 54 (Ned fra 61 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 58
- oktober 2025: 59
- desember 2025: 61
- januar 2026: 46
- februar 2026: 50
- mars 2026: 53
- juni 2026: 55
- juli 2026: 56
- august 2026: 50
- september 2026: 51
- oktober 2026: 54

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −19,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −10,1 % i 2024
- Likviditet: 0,36 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,27 i 2024
- Soliditet: −20,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −4,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,9 % | 10,0 % | −10,1 % | −19,1 % |
| Driftsmargin | 1,4 % | 1,3 % | 4,7 % | −5,8 % | −5,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 229,4 % | −938,5 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,56 | 1,27 | 0,36 |
| Soliditet | −0,4 % | 0,4 % | 6,7 % | −4,6 % | −20,9 % |
| Gjeldsgrad | - | 223,6 | 13,9 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 918 | 7 464 | 7 367 | 6 206 | 13 121 |
| Driftsresultat | 100 | 99 | 345 | −363 | −777 |
| Årsresultat | 17 | 29 | 229 | −403 | −819 |
| Driftsmargin | 1,4 % | 1,3 % | 4,7 % | −5,8 % | −5,9 % |
| Sum gjeld | 3 464 | 3 352 | 3 398 | 3 588 | 5 661 |
| Sum driftskostnader | 6 818 | 7 365 | - | 6 569 | 13 898 |
| Finansresultat | −41 | −39 | - | −40 | −42 |
| Resultat før skatt | - | - | 297 | −403 | −819 |
| Anleggsmidler | 288 | 130 | 42 | 228 | 3 038 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 601 | 3 202 | 1 645 |
| Sum eiendeler | 3 450 | 3 367 | 3 643 | 3 430 | 4 683 |
| Egenkapital | −14 | 15 | 244 | −158 | −977 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 304 | 2 519 | 4 622 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 094 | 1 069 | 1 039 |

## Ledelse og styre

- Per-Kristian Lundefaret: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hilda Langhus' vei 3, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 20.08.2002
- Tidligere navn: PULS FITNESS AS (2008 til 2018); LANGHUS TRENINGSSENTER AS (2002 til 2008)
- Aksjekapital: 138 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [MOLTZAU REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/984445180-moltzau-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [PEDERSEN & SKOGHOLT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/996414353-pedersen-skogholt-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 60 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av treningssenter, samt virksomhet som naturlig hører inn under dette.

## Siste endringer

- 11.03.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 14.10.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000799441&sokeverdi=984830572&spraak=nb)
- 11.03.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000107480&sokeverdi=984830572&spraak=nb)
- 26.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000632379&sokeverdi=984830572&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PULS TROLLÅSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/995605856-puls-trollasen-as) | Nordre Follo | 23 | 5,81 mill. kr | +6,0 % |
| [H&T TRENING MAJORSTUA AS](https://www.norscout.com/no/company/934439236-h-t-trening-majorstua-as) | Nordre Follo | 18 | 12,6 mill. kr | - |
| [ABOX AS](https://www.norscout.com/no/company/994493183-abox-as) | Nordre Follo | 17 | 3,98 mill. kr | −1,1 % |
| [SPORTSENTER 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/991472703-sportsenter-1-as) | Nordre Follo | 9 | 2,4 mill. kr | −2,8 % |
| [MUDO GYM OPPEGÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/990157898-mudo-gym-oppegard-as) | Nordre Follo | 8 | 2,26 mill. kr | −13 % |
| [HOMEGYM AS](https://www.norscout.com/no/company/933717844-homegym-as) | Nordre Follo | 6 | 2,05 mill. kr | - |
| [H&T TRENING ASKER AS](https://www.norscout.com/no/company/834598582-h-t-trening-asker-as) | Nordre Follo | 6 | 598 257 kr | - |
| [SPARTA TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/915077641-sparta-treningssenter-as) | Nordre Follo | - | 4,4 mill. kr | +0,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.10.2026.
