---
title: "DALVIN FORVALTNING AS (985621691): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DALVIN FORVALTNING AS i Stavanger er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/985621691-dalvin-forvaltning-as"
---

# DALVIN FORVALTNING AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 985 621 691
- Telefon: 51 52 97 22
- E-post: sven@ergaraad.no
- Styreleder: Sven Erga

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −60 261 kr
- Etablert: 2003

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −3,6 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −13,1 % i 2024
- Likviditet: 15,13 (meget god). Ned fra 77,58 i 2024
- Soliditet: 97,9 % (meget god). Ned fra 99,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −13,1 % | −3,6 % |
| Driftsmargin | −84,5 % | - | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −18,3 % | −3,6 % |
| Likviditetsgrad | 17,59 | 77,58 | 15,13 |
| Soliditet | 97,8 % | 99,6 % | 97,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 53 | 0 | - |
| Driftsresultat | −44 | −313 | −60 |
| Årsresultat | −421 | −263 | −46 |
| Driftsmargin | −84,5 % | - | - |
| Sum gjeld | 35 | 6 | 27 |
| Sum driftskostnader | 97 | 313 | 60 |
| Finansresultat | −377 | 50 | 14 |
| Resultat før skatt | −421 | −263 | −46 |
| Anleggsmidler | 986 | 875 | 875 |
| Omløpsmidler | 613 | 431 | 407 |
| Sum eiendeler | 1 599 | 1 307 | 1 282 |
| Egenkapital | 1 564 | 1 301 | 1 255 |
| Kortsiktig gjeld | 35 | 6 | 27 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Sven Erga: Styrets leder
- Live Fagerli: Styremedlem
- Tale Dolven: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bjørnøystraen 24, 4085 Hundvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 24.03.2003
- Tidligere navn: DALVIN RÅDGIVNING AS (2003 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [VIEW GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/987260335-view-group-as)
- Formål: Drive kapitalforvaltning, herunder kjøp og salg av aksjer, aksje- og rentefond og hva herved står i forbindelse.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 28.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000316477&sokeverdi=985621691&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORCE INDUSTRIER AS](https://www.norscout.com/no/company/985000956-norce-industrier-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [KREATIVT FAKULTET EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/985817359-kreativt-fakultet-eiendom-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [LEIF HANSEN PROSJEKT AS](https://www.norscout.com/no/company/984275714-leif-hansen-prosjekt-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [RAVS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/987185775-ravs-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [INVESTIX AS](https://www.norscout.com/no/company/984262094-investix-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [HABIR AS](https://www.norscout.com/no/company/988266809-habir-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [RUCA AS](https://www.norscout.com/no/company/984030509-ruca-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [TP-HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/988642509-tp-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
