---
title: "TOMMA HANDEL AS (985803404): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TOMMA HANDEL AS i Nesna hadde 4,83 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Anita Synøve Rudolfsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/985803404-tomma-handel-as"
---

# TOMMA HANDEL AS

Etterbehandling av tekstiler · Nesna · Etablert 2003

- Org.nr: 985 803 404
- Telefon: 75 05 69 00
- E-post: tomma.handel@ngbutikk.net
- Daglig leder: Anita Synøve Rudolfsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,83 mill. kr (+18,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 177 943 kr (Margin 3,7 %)
- Ansatte: 8 (Uendret siden oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 6
- oktober 2025: 8
- januar 2026: 9
- juli 2026: 6
- oktober 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 11,4 % (god). Opp fra −21,8 % i 2024
- Likviditet: 4,66 (meget god). Opp fra 1,35 i 2024
- Soliditet: −182,4 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −251,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −21,8 % | 11,4 % |
| Driftsmargin | 4,5 % | −9,9 % | −27,4 % | −6,7 % | 3,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,28 | 1,35 | 4,66 |
| Soliditet | −104,6 % | −157,3 % | −256,9 % | −251,7 % | −182,4 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 091 | 4 317 | 3 706 | 4 082 | 4 829 |
| Driftsresultat | 230 | −429 | −1 014 | −275 | 178 |
| Årsresultat | 177 | −459 | −1 023 | −352 | 156 |
| Driftsmargin | 4,5 % | −9,9 % | −27,4 % | −6,7 % | 3,7 % |
| Sum gjeld | 3 046 | 3 299 | 4 222 | 4 738 | 5 008 |
| Sum driftskostnader | 4 861 | 4 746 | 4 720 | 4 357 | 4 651 |
| Finansresultat | −53 | −30 | −8 | −77 | −22 |
| Resultat før skatt | - | - | −1 023 | −352 | 156 |
| Anleggsmidler | 71 | 137 | 128 | 147 | 332 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 055 | 1 200 | 1 441 |
| Sum eiendeler | 1 489 | 1 282 | 1 183 | 1 347 | 1 773 |
| Egenkapital | −1 557 | −2 016 | −3 039 | −3 391 | −3 235 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 823 | 889 | 309 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 3 399 | 3 849 | 4 699 |

## Ledelse og styre

- Anita Synøve Rudolfsen: Daglig leder og styrets leder
- Dag Ivar Dahl: Styremedlem
- Dorthea Dahl: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Husby, 8723 Husby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 13.300 Etterbehandling av tekstiler
- Etablert: 12.06.2003
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2003
- Regnskapsfører: [EDVARDSEN ØKONOMISERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/927389754-edvardsen-okonomiservice-as)
- Størrelse: Nr. 24 av 76 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Butikkhandel med dagligvarer og annen virksomhet i tilknytning til dette.

## Siste endringer

- 20.07.2026: Næringskode endret
- 17.07.2026: Formål endret

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000461288&sokeverdi=985803404&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ATELIER EKREN AS](https://www.norscout.com/no/company/920611001-atelier-ekren-as) | Melhus | 9 | 12,1 mill. kr | −2,5 % |
| [NORDIC PRINT AS](https://www.norscout.com/no/company/989211498-nordic-print-as) | Trondheim | 7 | 14 mill. kr | −7,8 % |
| [D2 PRODUCTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/822266592-d2-productions-as) | Stavanger | 16 | 31,9 mill. kr | +24 % |
| [FOCUS PRINT AS](https://www.norscout.com/no/company/953944790-focus-print-as) | Ringerike | 7 | 12,6 mill. kr | +7,9 % |
| [HOUSE OF PRINT AS](https://www.norscout.com/no/company/960051289-house-of-print-as) | Nordre Follo | 18 | 15,1 mill. kr | +14,1 % |
| [ROMERIKE SILKE OG TEKSTILTRYKK AS](https://www.norscout.com/no/company/879532922-romerike-silke-og-tekstiltrykk-as) | Lillestrøm | 7 | 9,08 mill. kr | +1,6 % |
| [TRYKKERN AS](https://www.norscout.com/no/company/916629168-trykkern-as) | Råde | 18 | 15,9 mill. kr | +24,8 % |
| [XO PROFIL AS](https://www.norscout.com/no/company/988541761-xo-profil-as) | Levanger | 6 | 10,2 mill. kr | +5,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
