---
title: "CANNY AS (985905843): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CANNY AS i Bærum hadde 6,11 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 22 ansatte. Daglig leder er Bjørn Vidar Hulaas. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/985905843-canny-as"
---

# CANNY AS

Rengjøring av bygninger · Bærum · Etablert 2003

- Org.nr: 985 905 843
- Telefon: 66 99 22 11
- E-post: firma@renholdspartner.no
- Daglig leder: Bjørn Vidar Hulaas

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,11 mill. kr (+17,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,64 mill. kr (Margin −26,8 %)
- Ansatte: 22 (Opp fra 16 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 16
- mars 2026: 17
- april 2026: 18
- juni 2026: 19
- juli 2026: 21
- august 2026: 22

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −44,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −33,7 % i 2024
- Likviditet: 1,36 (tilfredsstillende). Ned fra 1,79 i 2024
- Soliditet: 26,5 % (god). Opp fra 24,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −3,5 % | 0,6 % | −33,7 % | −44,2 % |
| Driftsmargin | −6,7 % | −2,5 % | −1,9 % | −24,7 % | −26,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −2,9 % | −139,1 % | −176,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,04 | 1,79 | 1,36 |
| Soliditet | 2,8 % | 19,4 % | 26,5 % | 24,4 % | 26,5 % |
| Gjeldsgrad | 34,9 | 4,1 | 2,8 | 3,1 | 2,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 413 | 6 326 | 5 535 | 5 195 | 6 107 |
| Driftsresultat | −564 | −160 | −106 | −1 284 | −1 636 |
| Årsresultat | −451 | −182 | −21 | −1 025 | −1 632 |
| Driftsmargin | −6,7 % | −2,5 % | −1,9 % | −24,7 % | −26,8 % |
| Sum gjeld | 4 118 | 3 836 | 2 508 | 3 058 | 2 366 |
| Sum driftskostnader | 8 978 | 6 486 | 5 641 | 6 480 | 7 743 |
| Finansresultat | −13 | −73 | 80 | −30 | 13 |
| Resultat før skatt | - | - | −26 | −1 314 | −1 624 |
| Anleggsmidler | 2 216 | 1 989 | 1 995 | 8 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 1 418 | 4 036 | 3 221 |
| Sum eiendeler | 4 236 | 4 761 | 3 412 | 4 044 | 3 221 |
| Egenkapital | 118 | 925 | 904 | 986 | 855 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 366 | 2 258 | 2 366 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 142 | 800 | - |

## Ledelse og styre

- Bjørn Vidar Hulaas: Daglig leder
- Steinar Myklebust: Styrets leder
- Stein Erik Myklebust: Styremedlem
- Roger Andre Tveide: Styremedlem
- Kjetil Sveen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Ramstadsletta 15, 1363 Høvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 07.07.2003
- Tidligere navn: CANNY HJEMMERENHOLD AS (2016 til 2026); RENHOLDSPARTNER ØST AS (2003 til 2016)
- Aksjekapital: 32 483 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2003
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [SANDBERG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/994744356-sandberg-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 272 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive service herunder renhold. Selskapet kan også drive handel.

## Siste endringer

- 07.08.2026: Regnskapsfører endret
- 02.07.2026: Ny forretningsadresse
- 02.07.2026: Navn endret
- 24.04.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 02.07.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000482928&sokeverdi=985905843&spraak=nb)
- 02.07.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000482927&sokeverdi=985905843&spraak=nb)
- 02.07.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000482926&sokeverdi=985905843&spraak=nb)
- 02.07.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000482925&sokeverdi=985905843&spraak=nb)
- 08.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000357029&sokeverdi=985905843&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AESSE MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/915909663-aesse-management-as) | Bærum | 25 | 26 mill. kr | −3,5 % |
| [HN RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/898436292-hn-renhold-as) | Bærum | 20 | 9,55 mill. kr | +2,6 % |
| [GRØNT RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/999154816-gront-renhold-as) | Bærum | 49 | 28,8 mill. kr | +3,7 % |
| [KVIKK-RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/911599465-kvikk-renhold-as) | Bærum | 19 | 15,8 mill. kr | +13 % |
| [FLINKE JENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/922622655-flinke-jenter-as) | Bærum | 63 | 7,71 mill. kr | +42,4 % |
| [AKTIVT RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/971061359-aktivt-renhold-as) | Bærum | 17 | 14,7 mill. kr | +3,8 % |
| [INSIDER FACILITY SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/834327082-insider-facility-solutions-as) | Bærum | 2 432 | 1,02 mrd. kr | +0,4 % |
| [FOKUS RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/976702298-fokus-renhold-as) | Bærum | 10 | 5,78 mill. kr | −6,7 % |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
