---
title: "ÅNDALSNES CAMPING OG MOTELL AS (986196838): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ÅNDALSNES CAMPING OG MOTELL AS i Rauma hadde 7,34 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Synøve Setnes. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/986196838-andalsnes-camping-og-motell-as"
---

# ÅNDALSNES CAMPING OG MOTELL AS

Drift av campingplasser · Rauma · Etablert 2003

- Org.nr: 986 196 838
- Daglig leder: Synøve Setnes

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,34 mill. kr (+6,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,04 mill. kr (Margin 14,2 %)
- Ansatte: 8 (Opp fra 7 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 20
- oktober 2025: 7
- mai 2026: 6
- juni 2026: 9
- juli 2026: 16
- august 2026: 17
- oktober 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,0 % (god). Ned fra 13,4 % i 2024
- Likviditet: 12,19 (meget god). Opp fra 10,60 i 2024
- Soliditet: 92,4 % (meget god). Opp fra 91,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 12,7 % | 17,6 % | 13,4 % | 10,0 % |
| Driftsmargin | 38,6 % | 22,0 % | 28,2 % | 21,3 % | 14,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 19,9 % | 14,8 % | 10,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 8,85 | 10,60 | 12,19 |
| Soliditet | 86,5 % | 88,0 % | 89,4 % | 91,3 % | 92,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 9 088 | 6 933 | 7 346 | 6 910 | 7 336 |
| Driftsresultat | 3 511 | 1 528 | 2 072 | 1 473 | 1 042 |
| Årsresultat | 2 723 | 1 215 | 1 881 | 1 571 | 1 237 |
| Driftsmargin | 38,6 % | 22 % | 28,2 % | 21,3 % | 14,2 % |
| Sum gjeld | 1 640 | 1 564 | 1 539 | 1 355 | 1 248 |
| Sum driftskostnader | 5 576 | 5 406 | 5 274 | 5 437 | 6 294 |
| Finansresultat | 23 | 66 | 357 | 549 | 570 |
| Resultat før skatt | - | - | 2 429 | 2 022 | 1 612 |
| Anleggsmidler | 1 164 | 969 | 952 | 1 293 | 1 272 |
| Omløpsmidler | - | - | 13 613 | 14 359 | 15 212 |
| Sum eiendeler | 12 171 | 13 010 | 14 566 | 15 653 | 16 483 |
| Egenkapital | 10 531 | 11 446 | 13 027 | 14 298 | 15 235 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 539 | 1 355 | 1 248 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Synøve Setnes: Daglig leder
- Inger Joan Setnes: Styrets leder
- Geir Lyder Tokle: Styremedlem
- Mindor Flydahl: Styremedlem
- Sigurd Nora: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Setnesvegen 16, 6310 Veblungsnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 55.300 Drift av campingplasser
- Etablert: 13.11.2003
- Aksjekapital: 399 900 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2004
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: TINDE REGNSKAPSKONTOR ARF Nauste
- Størrelse: Nr. 99 av 546 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av campingplass, samt alt som hører under dette, herunder deltakelse i andre selskaper.

## Siste endringer

- 04.05.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 10.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000367853&sokeverdi=986196838&spraak=nb)
- 04.05.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000231680&sokeverdi=986196838&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TROLLVEGGEN CAMPING AS](https://www.norscout.com/no/company/960935926-trollveggen-camping-as) | Rauma | 8 | 2,25 mill. kr | +19,9 % |
| [TROLLSTIGEN RESORT AS](https://www.norscout.com/no/company/933488896-trollstigen-resort-as) | Rauma | - | 4,83 mill. kr | +16,7 % |
| [ISFJORDEN FERIESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/914451108-isfjorden-feriesenter-as) | Rauma | - | 794 984 kr | - |
| [KORSBAKKEN CAMPING AS](https://www.norscout.com/no/company/937675062-korsbakken-camping-as) | Rauma | - | - | - |
| [ROMSDAL LODGE AS](https://www.norscout.com/no/company/912168956-romsdal-lodge-as) | Rauma | 19 | 5,47 mill. kr | +9,9 % |
| [HOTEL AAK AS](https://www.norscout.com/no/company/811934232-hotel-aak-as) | Rauma | 21 | 13,1 mill. kr | +12,1 % |
| [GRAND DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/985892733-grand-drift-as) | Rauma | 59 | 43,4 mill. kr | +7,1 % |
| [TIGLKÅK AS](https://www.norscout.com/no/company/925512036-tiglkak-as) | Rauma | - | 661 736 kr | - |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
