---
title: "TOTRU HOLDING AS (986244379): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TOTRU HOLDING AS i Nittedal hadde 57 600 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/986244379-totru-holding-as"
---

# TOTRU HOLDING AS

Produksjon av rør, rørdeler og andre hule konstruksjoner av stål · Nittedal

- Org.nr: 986 244 379
- E-post: tros@rosmek.no
- Styreleder: Truls Enghaugen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 57 600 kr (+31,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 28 987 kr (Margin 50,3 %)
- Etablert: 2003

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,0 % (svak). Opp fra 2,0 % i 2024
- Likviditet: 112,51 (meget god). Ned fra 151,77 i 2024
- Soliditet: 99,5 % (meget god). Ned fra 99,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,0 % | 4,0 % |
| Driftsmargin | 14,1 % | 30,6 % | 50,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 2,0 % | 4,0 % |
| Likviditetsgrad | 181,24 | 151,77 | 112,51 |
| Soliditet | 99,7 % | 99,6 % | 99,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 62 | 44 | 58 |
| Driftsresultat | 9 | 13 | 29 |
| Årsresultat | 27 | 36 | 75 |
| Driftsmargin | 14,1 % | 30,6 % | 50,3 % |
| Sum gjeld | 6 | 6 | 9 |
| Sum driftskostnader | 54 | 30 | 29 |
| Finansresultat | 18 | 22 | 46 |
| Resultat før skatt | 27 | 36 | 75 |
| Anleggsmidler | 747 | 834 | 834 |
| Omløpsmidler | 1 033 | 983 | 1 061 |
| Sum eiendeler | 1 780 | 1 817 | 1 895 |
| Egenkapital | 1 775 | 1 811 | 1 885 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 6 | 9 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Truls Enghaugen: Styrets leder
- Toril Enghaugen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Industriveien 9, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 24.200 Produksjon av rør, rørdeler og andre hule konstruksjoner av stål
- Etablert: 01.11.2003
- Tidligere navn: ROSTECH AS (2011 til 2022); TIO INDUSTRIER AS (2003 til 2011)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2004
- Regnskapsfører: [AS SOLREGN](https://www.norscout.com/no/company/956623103-as-solregn)
- Størrelse: Nr. 19 av 19 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon av stål og aluminiums konstruksjoner og import av andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskapet med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer ller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapets formål er også kjøp, salg og utleie av eiendommer.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 21.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000194298&sokeverdi=986244379&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RS SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/911837579-rs-solutions-as) | Bamble | - | 82 179 kr | - |
| [LIITOS AS](https://www.norscout.com/no/company/917307555-liitos-as) | Storfjord | - | 0 kr | - |
| [BOSSMANN VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/936340180-bossmann-vedlikehold-as) | Bremanger | - | 507 175 kr | - |
| [ADEPTUS AS](https://www.norscout.com/no/company/922676542-adeptus-as) | Oslo | - | 0 kr | - |
| [NORD NORSK TERMORENS AS](https://www.norscout.com/no/company/980930912-nord-norsk-termorens-as) | Alstahaug | - | 1,18 mill. kr | +13,7 % |
| [BLUESEA INSTALLATION AS](https://www.norscout.com/no/company/911580640-bluesea-installation-as) | Kinn | - | - | - |
| [ØSTENSEN MULTIREP AS](https://www.norscout.com/no/company/997862457-ostensen-multirep-as) | Farsund | - | 2,28 mill. kr | −19,1 % |
| [FABTECH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917740577-fabtech-holding-as) | Øygarden | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
