---
title: "FAST TRACK AS (986439560): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FAST TRACK AS i Stavanger hadde 7,65 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Ingrid Voll. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/986439560-fast-track-as"
---

# FAST TRACK AS

Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester · Stavanger · Etablert 2003

- Org.nr: 986 439 560
- Telefon: 51 91 19 60
- Daglig leder: Ingrid Voll (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,65 mill. kr (−5,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,34 mill. kr (Margin 17,5 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- desember 2025: 7
- september 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 59,1 % (meget god)
- Likviditet: 0,91 (svak). Opp fra 0,76 i 2024
- Soliditet: 10,2 % (tilfredsstillende). Samme som i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 60,3 % | - | 59,1 % |
| Driftsmargin | 20,6 % | 12,8 % | 14,5 % | 16,2 % | 17,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 777,3 % | 662,9 % | 578,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,83 | 0,76 | 0,91 |
| Soliditet | 3,2 % | 5,9 % | 9,3 % | 10,2 % | 10,2 % |
| Gjeldsgrad | 29,9 | 15,9 | 9,7 | 8,8 | 8,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 669 | 7 143 | 7 831 | 8 114 | 7 655 |
| Driftsresultat | 1 374 | 916 | 1 135 | 1 311 | 1 337 |
| Årsresultat | 1 274 | 573 | 883 | 1 021 | 1 049 |
| Driftsmargin | 20,6 % | 12,8 % | 14,5 % | 16,2 % | 17,5 % |
| Sum gjeld | 3 017 | 1 652 | 1 820 | 1 833 | 2 258 |
| Sum driftskostnader | 5 295 | 6 227 | 6 696 | 6 803 | 6 318 |
| Finansresultat | 202 | −141 | −3 | −1 | 8 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 132 | 1 309 | 1 345 |
| Anleggsmidler | 233 | 295 | 502 | 645 | 467 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 506 | 1 396 | 2 047 |
| Sum eiendeler | 3 118 | 1 756 | 2 007 | 2 041 | 2 515 |
| Egenkapital | 101 | 104 | 187 | 208 | 257 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 820 | 1 833 | 2 258 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ingrid Voll: Daglig leder og styremedlem
- Johan Peder Smedvig: Styrets leder
- Magnus Hultgren: Styremedlem
- Amir Shafi-Kabiri: Styremedlem
- Einar Johan Tveit: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Lagårdsveien 91, 4010 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.221 Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester
- Etablert: 31.12.2003
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CAPAX AS](https://www.norscout.com/no/company/992121777-capax-as)
- Regnskapsfører: [PRO-SJEKT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/983898033-pro-sjekt-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 269 av 985 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Helsetjenester, undervisning og konsulenttjenester innen samme fagfelt.

## Kunngjøringer

- 10.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000106590&sokeverdi=986439560&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LEITAO AS](https://www.norscout.com/no/company/922286329-leitao-as) | Stavanger | 7 | 11,5 mill. kr | +7,2 % |
| [STAVANGER PLASTIKKIRURGI AS](https://www.norscout.com/no/company/894191082-stavanger-plastikkirurgi-as) | Stavanger | 6 | 7,57 mill. kr | −4,5 % |
| [STAVANGER UROLOGISKE SENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/926961349-stavanger-urologiske-senter-as) | Stavanger | 8 | 16,5 mill. kr | +12,6 % |
| [KATLE ØRE-NESE-HALS AS](https://www.norscout.com/no/company/926490796-katle-ore-nese-hals-as) | Stavanger | 5 | 9,11 mill. kr | −14,4 % |
| [STAVANGER ØYEKLINIKK KILDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/914115906-stavanger-oyeklinikk-kilden-as) | Stavanger | 8 | 25,3 mill. kr | +19,5 % |
| [HUDLEGE SHEILA FEVANG AS](https://www.norscout.com/no/company/929336399-hudlege-sheila-fevang-as) | Stavanger | 5 | 6,47 mill. kr | +1,4 % |
| [STAVANGER-GYNEKOLOGENE AS](https://www.norscout.com/no/company/820489012-stavanger-gynekologene-as) | Stavanger | 9 | 8,95 mill. kr | +4,2 % |
| [IFOCUS ØYEKLINIKK STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/925714801-ifocus-oyeklinikk-stavanger-as) | Stavanger | - | 11,9 mill. kr | +15,5 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
