---
title: "LIFJELL SERVICE AS (987293497): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LIFJELL SERVICE AS i Midt-Telemark hadde 1,35 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/987293497-lifjell-service-as"
---

# LIFJELL SERVICE AS

Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking · Midt-Telemark

- Org.nr: 987 293 497
- Telefon: 48 02 00 82
- E-post: postmaster@lifjell.no
- Styreleder: Per Hanstad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,35 mill. kr (−24,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 307 313 kr (Margin 22,8 %)
- Etablert: 2004

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,5 % (svak). Ned fra 5,3 % i 2024
- Likviditet: 3,30 (meget god). Ned fra 7,01 i 2024
- Soliditet: −1,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 7,1 % | 7,4 % | 5,3 % | 2,5 % |
| Driftsmargin | 77,6 % | 56,9 % | 44,3 % | 37,2 % | 22,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 150,9 % | −60,1 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 5,15 | 7,01 | 3,30 |
| Soliditet | −1,4 % | 0,7 % | 2,6 % | 1,7 % | −1,7 % |
| Gjeldsgrad | - | 144,0 | 37,2 | 57,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 359 | 1 356 | 2 159 | 1 792 | 1 346 |
| Driftsresultat | 1 055 | 771 | 957 | 667 | 307 |
| Årsresultat | 19 | 222 | 253 | −129 | −428 |
| Driftsmargin | 77,6 % | 56,9 % | 44,3 % | 37,2 % | 22,8 % |
| Sum gjeld | 9 373 | 12 730 | 12 702 | 12 124 | 12 765 |
| Sum driftskostnader | 376 | 301 | 1 202 | 1 125 | 1 038 |
| Finansresultat | −281 | −300 | −633 | −833 | −856 |
| Resultat før skatt | - | - | 324 | −166 | −548 |
| Anleggsmidler | 7 215 | 9 797 | 9 857 | 9 362 | 9 266 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 186 | 2 973 | 3 283 |
| Sum eiendeler | 9 239 | 12 818 | 13 043 | 12 335 | 12 549 |
| Egenkapital | −134 | 88 | 341 | 212 | −216 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 619 | 424 | 994 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 12 083 | 11 699 | 11 772 |

## Ledelse og styre

- Per Hanstad: Styrets leder
- Kari Anne Hanstad: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Krintovegen 70, 3804 Bø i Telemark
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.230 Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking
- Etablert: 17.09.2004
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2004
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [VESTMAR REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/982913195-vestmar-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 142 av 297 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive salg av tjenester og utleie av eiendom, herunder deltagelse i andre selskaper.

## Siste endringer

- 05.10.2026: Revisor endret
- 27.07.2026: Revisor endret
- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 05.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000777760&sokeverdi=987293497&spraak=nb)
- 27.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000606044&sokeverdi=987293497&spraak=nb)
- 07.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000004954&sokeverdi=987293497&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [R.F. MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/934380169-r-f-maskin-as) | Midt-Telemark | - | 503 327 kr | - |
| [GVARV BLOMSTER AS](https://www.norscout.com/no/company/932686996-gvarv-blomster-as) | Midt-Telemark | 5 | 3,36 mill. kr | +41,4 % |
| [BØ RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/993939587-bo-renhold-as) | Midt-Telemark | 7 | 3,93 mill. kr | −0,3 % |
| [TELEMARK HYTTEVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/922830134-telemark-hyttevask-as) | Midt-Telemark | - | 451 112 kr | - |
| [SENTRUM VASKERI & RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/989208004-sentrum-vaskeri-renhold-as) | Midt-Telemark | 14 | 9,28 mill. kr | −12,6 % |
| [AARNES VED OG VEL AS](https://www.norscout.com/no/company/928635864-aarnes-ved-og-vel-as) | Midt-Telemark | - | 368 120 kr | - |
| [FRUKTDRIV AS](https://www.norscout.com/no/company/937778775-fruktdriv-as) | Midt-Telemark | 21 | - | - |
| [VAKTMESTERSERVICE MIDT TELEMARK AS](https://www.norscout.com/no/company/935067316-vaktmesterservice-midt-telemark-as) | Midt-Telemark | - | 273 871 kr | - |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.03.2026.
