---
title: "STALL FIRE VINDER AS (987444614): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STALL FIRE VINDER AS i Sør-Varanger hadde 591 370 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/987444614-stall-fire-vinder-as"
---

# STALL FIRE VINDER AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Sør-Varanger

- Org.nr: 987 444 614
- Telefon: 976 28 243
- E-post: nilsen.ninagudrun@gmail.com
- Styreleder: Nina Gudrun Karisaari

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 591 370 kr (−16,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 36 037 kr (Margin 6,1 %)
- Etablert: 2004

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,45 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,64 i 2024
- Soliditet: 15,3 % (tilfredsstillende). Opp fra 14,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 21,4 % | −0,1 % | 6,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −30,3 % | −5,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,69 | 0,64 | 0,45 |
| Soliditet | 20,5 % | 14,1 % | 15,3 % |
| Gjeldsgrad | 3,9 | 6,1 | 5,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 794 | 704 | 591 |
| Driftsresultat | 170 | −1 | 36 |
| Årsresultat | 122 | −57 | −8 |
| Driftsmargin | 21,4 % | −0,1 % | 6,1 % |
| Sum gjeld | 848 | 984 | 847 |
| Sum driftskostnader | 625 | 705 | 555 |
| Finansresultat | −48 | −56 | −44 |
| Resultat før skatt | 122 | −57 | −8 |
| Anleggsmidler | 931 | 897 | 862 |
| Omløpsmidler | 135 | 248 | 137 |
| Sum eiendeler | 1 067 | 1 145 | 999 |
| Egenkapital | 218 | 161 | 153 |
| Kortsiktig gjeld | 197 | 388 | 307 |
| Langsiktig gjeld | 652 | 596 | 540 |

## Ledelse og styre

- Nina Gudrun Karisaari: Styrets leder
- Siw Hege Mortensen: Styremedlem
- Jostein Tørstad: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sandnesdalen 6B, 9910 Bjørnevatn
- Postadresse: Postboks 170, 9915 Kirkenes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 05.10.2004
- Aksjekapital: 380 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2009
- Størrelse: Nr. 259 av 403 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive hestestall samt hva hermed står i forbindelse.

## Siste endringer

- 26.10.2026: Ny forretningsadresse
- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 26.10.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000817506&sokeverdi=987444614&spraak=nb)
- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000642425&sokeverdi=987444614&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000673258&sokeverdi=987444614&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [THE CRAB AS](https://www.norscout.com/no/company/933478629-the-crab-as) | Sør-Varanger | - | 1,29 mill. kr | - |
| [NORDENS ALASKA JAKT OG FISKEOPPLEVELSER AS](https://www.norscout.com/no/company/998761921-nordens-alaska-jakt-og-fiskeopplevelser-as) | Sør-Varanger | - | 0 kr | - |
| [H HATLE AS](https://www.norscout.com/no/company/977060273-h-hatle-as) | Sør-Varanger | 27 | 13,8 mill. kr | −16,3 % |
| [JACOBSEN MOTORSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/998198798-jacobsen-motorsport-as) | Harstad | - | 592 000 kr | - |
| [HÅRSTAD HESTESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/971159847-harstad-hestesenter-as) | Trondheim | - | 587 823 kr | - |
| [BRANDEFANT TRIATHLON RACE AS](https://www.norscout.com/no/company/932838605-brandefant-triathlon-race-as) | Nore og Uvdal | - | 600 210 kr | - |
| [NESTE ETAPPE AS](https://www.norscout.com/no/company/931313444-neste-etappe-as) | Drammen | - | 580 150 kr | - |
| [RUNSONDRE AS](https://www.norscout.com/no/company/928702073-runsondre-as) | Oslo | - | 600 390 kr | −53,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 27.10.2026.
