---
title: "SETERMOEN SERVICESENTER AS (988088714): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SETERMOEN SERVICESENTER AS i Bardu hadde 23,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er John Hanstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/988088714-setermoen-servicesenter-as"
---

# SETERMOEN SERVICESENTER AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Bardu

- Org.nr: 988 088 714
- Telefon: 77 19 02 00
- Daglig leder: John Hanstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 23,8 mill. kr (−39 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −770 346 kr (Margin −3,2 %)
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 88,9 % (meget god). Opp fra 7,5 % i 2024
- Likviditet: 418,39 (meget god). Opp fra 3,44 i 2024
- Soliditet: 99,8 % (meget god). Opp fra 75,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 12,7 % | 20,7 % | 7,5 % | 88,9 % |
| Driftsmargin | 6,2 % | 2,4 % | 4,2 % | 0,2 % | −3,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 16,1 % | 25,1 % | 9,5 % | 94,2 % |
| Likviditetsgrad | 2,27 | 2,59 | 3,38 | 3,44 | 418,39 |
| Soliditet | 75,5 % | 81,7 % | 83,5 % | 75,9 % | 99,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,2 | 0,2 | 0,3 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 33 123 | 40 426 | 40 741 | 38 987 | 23 800 |
| Driftsresultat | 2 061 | 952 | 1 715 | 85 | −770 |
| Årsresultat | 1 606 | 742 | 1 361 | 584 | 14 939 |
| Driftsmargin | 6,2 % | 2,4 % | 4,2 % | 0,2 % | −3,2 % |
| Sum gjeld | 1 796 | 1 406 | 1 506 | 2 616 | 51 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | - | 24 570 |
| Finansresultat | - | - | - | - | 15 574 |
| Resultat før skatt | 2 062 | 951 | 1 743 | 750 | 14 804 |
| Anleggsmidler | 3 619 | 4 224 | 4 132 | 1 862 | 1 803 |
| Omløpsmidler | 3 704 | 3 451 | 5 003 | 8 992 | 21 425 |
| Sum eiendeler | 7 323 | 7 675 | 9 136 | 10 855 | 23 228 |
| Egenkapital | 5 528 | 6 270 | 7 630 | 8 238 | 23 177 |
| Kortsiktig gjeld | 1 634 | 1 331 | 1 481 | 2 616 | 51 |
| Langsiktig gjeld | 162 | 75 | 25 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- John Hanstad: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Elvegata 31, 9360 Bardu
- Postadresse: c/o John Hanstad, Toftakerlia 33, 9360 Bardu
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 10.04.2005
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2005
- Revisor: [REVISORHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/987610859-revisorhuset-as)
- Regnskapsfører: [AZETS INSIGHT AS](https://www.norscout.com/no/company/983338917-azets-insight-as)
- Størrelse: Nr. 11 av 403 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Detaljehandel, omsetning av drivstoff til motorkjøretøyer og alt som naturlig står i forbindelse med.

## Siste endringer

- 13.10.2025: Næringskode endret
- 11.10.2025: Formål endret
- 02.09.2025: Ny postadresse
- 02.09.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 01.10.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000770757&sokeverdi=988088714&spraak=nb)
- 02.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000723865&sokeverdi=988088714&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000626728&sokeverdi=988088714&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [URSA MINOR ADVENTURES AS](https://www.norscout.com/no/company/926863134-ursa-minor-adventures-as) | Bardu | 5 | 3,55 mill. kr | −16,8 % |
| [FINNKROKEN GOLFPARK AS](https://www.norscout.com/no/company/996746119-finnkroken-golfpark-as) | Bardu | - | 693 068 kr | - |
| [HUSKYFARM INNSET AS](https://www.norscout.com/no/company/924588284-huskyfarm-innset-as) | Bardu | 8 | 5,21 mill. kr | +24,3 % |
| [ARCTIC RACEWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/916124902-arctic-raceway-as) | Bardu | - | 0 kr | - |
| [ARCTIC RACE OF NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/999653030-arctic-race-of-norway-as) | Harstad | - | 49,4 mill. kr | +5,9 % |
| [EVJEN MOTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/916652178-evjen-motor-as) | Ål | - | 23,3 mill. kr | −29,6 % |
| [STALL HORGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/982962595-stall-horgen-as) | Øvre Eiker | 5 | 1,67 mill. kr | −22,4 % |
| [ELITEHOCKEY AS](https://www.norscout.com/no/company/927088266-elitehockey-as) | Oslo | - | 21,8 mill. kr | −11,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
