---
title: "HUNTING INVEST AS (988713562): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HUNTING INVEST AS i Oslo hadde 16,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/988713562-hunting-invest-as"
---

# HUNTING INVEST AS

Uoppgitt · Oslo

- Org.nr: 988 713 562
- Styreleder: Dag Maartmann

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16,8 mill. kr (+725 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 15,5 mill. kr (Margin 92 %)
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,4 % (tilfredsstillende). Opp fra 4,0 % i 2024
- Likviditet: 17,49 (meget god). Opp fra 14,72 i 2024
- Soliditet: 95,0 % (meget god). Opp fra 93,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,6 % | 8,1 % | 4,0 % | 9,4 % |
| Driftsmargin | 58,8 % | −4,2 % | 89,5 % | 37,4 % | 92,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 8,5 % | 4,2 % | 9,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 13,32 | 14,72 | 17,49 |
| Soliditet | 89,8 % | 96,9 % | 93,9 % | 93,2 % | 95,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,0 | 0,1 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 421 | 1 222 | 11 111 | 2 041 | 16 834 |
| Driftsresultat | 2 012 | −51 | 9 950 | 764 | 15 487 |
| Årsresultat | 2 146 | 2 622 | 13 414 | 6 641 | 15 650 |
| Driftsmargin | 58,8 % | −4,2 % | 89,5 % | 37,4 % | 92 % |
| Sum gjeld | 17 566 | 5 045 | 10 250 | 11 487 | 8 797 |
| Sum driftskostnader | 1 410 | 1 274 | 1 161 | 1 277 | 1 347 |
| Finansresultat | 134 | 2 673 | 3 464 | 5 878 | 533 |
| Resultat før skatt | - | - | 13 414 | 6 641 | 16 020 |
| Anleggsmidler | 33 334 | 33 103 | 32 303 | 619 | 22 809 |
| Omløpsmidler | - | - | 136 503 | 169 066 | 153 836 |
| Sum eiendeler | 173 050 | 163 187 | 168 806 | 169 685 | 176 645 |
| Egenkapital | 155 484 | 158 142 | 158 556 | 158 198 | 167 848 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 10 250 | 11 487 | 8 797 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Dag Maartmann: Styrets leder
- Hanne Plathe Maartmann: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Heyerdahls vei 9C, 0777 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 01.09.2005
- Aksjekapital: 450 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [NITSCHKE AS](https://www.norscout.com/no/company/914658314-nitschke-as)
- Regnskapsfører: [FORMUE ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/889990082-formue-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 104 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av aksjer, verdipapirer og andre formuesverdier av enhver art. Eiendomsforvaltning- og utvikling. Drive virksomhet som faller naturlig sammen med eiendoms- og aksjeinvesteringer. Deltagelse i og finansiering av andre forretningsforetagende.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 20.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000571994&sokeverdi=988713562&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000550409&sokeverdi=988713562&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VON INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989121766-von-invest-as) | Oslo | - | 16,9 mill. kr | −28,1 % |
| [ROSENHØY AS](https://www.norscout.com/no/company/930492779-rosenhoy-as) | Oslo | - | 16,7 mill. kr | −46 % |
| [HACAPAR AS](https://www.norscout.com/no/company/928445984-hacapar-as) | Oslo | - | 17,2 mill. kr | −2,4 % |
| [LEGENTIC EUROPE AS](https://www.norscout.com/no/company/922223890-legentic-europe-as) | Oslo | - | 16,6 mill. kr | −30,7 % |
| [PAUS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920805329-paus-invest-as) | Oslo | - | 18,2 mill. kr | +424 % |
| [JUVI AS](https://www.norscout.com/no/company/989240854-juvi-as) | Oslo | - | 16,5 mill. kr | −31,7 % |
| [HFA AS](https://www.norscout.com/no/company/925693820-hfa-as) | Oslo | - | 18,8 mill. kr | +5,5 % |
| [SUTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/933377342-sutor-as) | Oslo | - | 16,3 mill. kr | −94,8 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.07.2026.
