---
title: "EQUINE FUSION AS (988779245): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "EQUINE FUSION AS i Stavanger hadde 26,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Sven Erik Revheim. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/988779245-equine-fusion-as"
---

# EQUINE FUSION AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stavanger · Etablert 2005

- Org.nr: 988 779 245
- Telefon: 91 15 09 89
- E-post: sven.erik@eqfu.no
- Nettsted: [eqfu.no](https://www.eqfu.no)
- Daglig leder: Sven Erik Revheim

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 26,8 mill. kr (−19,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 5,51 mill. kr (Margin 20,6 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- november 2025: 6
- januar 2026: 7
- februar 2026: 6
- mai 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 36,8 % (meget god). Ned fra 58,9 % i 2024
- Likviditet: 5,59 (meget god). Opp fra 5,20 i 2024
- Soliditet: 79,8 % (meget god). Opp fra 74,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 31,7 % | 51,7 % | 58,9 % | 36,8 % |
| Driftsmargin | 15,6 % | 16,7 % | 20,6 % | 23,6 % | 20,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 37,0 % | 67,1 % | 75,0 % | 32,5 % |
| Likviditetsgrad | 6,40 | 3,43 | 3,00 | 5,20 | 5,59 |
| Soliditet | 67,0 % | 56,5 % | 58,6 % | 74,9 % | 79,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,8 | 0,7 | 0,3 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 23 540 | 20 360 | 27 445 | 33 159 | 26 812 |
| Driftsresultat | 3 683 | 3 392 | 5 642 | 7 811 | 5 511 |
| Årsresultat | 2 537 | 2 739 | 4 963 | 6 481 | 3 205 |
| Driftsmargin | 15,6 % | 16,7 % | 20,6 % | 23,6 % | 20,6 % |
| Sum gjeld | 5 137 | 6 299 | 7 257 | 3 855 | 3 470 |
| Sum driftskostnader | - | - | 21 802 | 25 348 | 21 301 |
| Finansresultat | - | - | 547 | 351 | −1 418 |
| Resultat før skatt | 3 093 | 3 437 | 6 189 | 8 162 | 4 093 |
| Anleggsmidler | 850 | 669 | 623 | 1 151 | 1 259 |
| Omløpsmidler | 14 714 | 13 796 | 16 903 | 14 204 | 15 915 |
| Sum eiendeler | 15 564 | 14 465 | 17 526 | 15 354 | 17 175 |
| Egenkapital | 10 427 | 8 167 | 10 269 | 11 500 | 13 705 |
| Kortsiktig gjeld | 2 299 | 4 024 | 5 632 | 2 730 | 2 845 |
| Langsiktig gjeld | 2 838 | 2 275 | 1 625 | 1 125 | 625 |

## Ledelse og styre

- Sven Erik Revheim: Daglig leder
- Kurt Steinar Helland: Styrets leder
- Roar Voll: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Travbaneveien 3, 4031 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 12.10.2005
- Aksjekapital: 2 697 390 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2011
- Revisor: [KPMG AS](https://www.norscout.com/no/company/935174627-kpmg-as)
- Størrelse: Nr. 465 av 5 688 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling av utstyr til hester og hva hermed står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000427433&sokeverdi=988779245&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000541914&sokeverdi=988779245&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ABL NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/935693462-abl-norway-as) | Stavanger | 7 | 27,5 mill. kr | +32,4 % |
| [HAAKONSEN MARINE AS](https://www.norscout.com/no/company/976683722-haakonsen-marine-as) | Stavanger | 7 | 18,7 mill. kr | +106,1 % |
| [BRANNRÅDGIVEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/928730476-brannradgiveren-as) | Stavanger | 8 | 13,4 mill. kr | −0,7 % |
| [ADVANCED CONTROL AS](https://www.norscout.com/no/company/977220815-advanced-control-as) | Stavanger | 7 | 14,8 mill. kr | +39,4 % |
| [IKM WELLDRONE TECHNOLOGIES AS](https://www.norscout.com/no/company/929355903-ikm-welldrone-technologies-as) | Stavanger | 9 | 3,62 mill. kr | +20,3 % |
| [NORSE ASSET SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/918847456-norse-asset-solutions-as) | Stavanger | 7 | 9,48 mill. kr | +2,5 % |
| [CORE TECHNOLOGY AS](https://www.norscout.com/no/company/913783670-core-technology-as) | Stavanger | 9 | 22,1 mill. kr | +6,8 % |
| [EQON AS](https://www.norscout.com/no/company/920882935-eqon-as) | Stavanger | 7 | 5,07 mill. kr | −71 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 25.06.2026.
