---
title: "NITTEDAL HESTESENTER AS (988826723): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NITTEDAL HESTESENTER AS i Nittedal hadde 3,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 13 ansatte. Daglig leder er Anine Elise Andreassen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/988826723-nittedal-hestesenter-as"
---

# NITTEDAL HESTESENTER AS

Undervisning innenfor idrett og rekreasjon · Nittedal · Etablert 2005

- Org.nr: 988 826 723
- Telefon: 67 07 26 34
- E-post: bsvenke@frisurf.no
- Daglig leder: Anine Elise Andreassen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,3 mill. kr (+9,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 71 900 kr (Margin 2,2 %)
- Ansatte: 13 (Uendret siden desember 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 10
- november 2025: 12
- desember 2025: 13
- april 2026: 14
- juli 2026: 12
- oktober 2026: 13

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,8 % (svak). Ned fra 5,5 % i 2024
- Likviditet: 0,48 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,41 i 2024
- Soliditet: 23,4 % (god). Ned fra 25,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 4,5 % | 10,0 % | 5,5 % | 2,8 % |
| Driftsmargin | 0,5 % | 4,7 % | 10,4 % | 5,8 % | 2,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 29,2 % | 2,1 % | −9,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,20 | 1,41 | 0,48 |
| Soliditet | 15,8 % | 16,5 % | 19,2 % | 25,0 % | 23,4 % |
| Gjeldsgrad | 5,3 | 5,1 | 4,2 | 3,0 | 3,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 700 | 2 875 | 3 164 | 3 018 | 3 297 |
| Driftsresultat | 12 | 136 | 328 | 174 | 72 |
| Årsresultat | −70 | 11 | 187 | 10 | −110 |
| Driftsmargin | 0,5 % | 4,7 % | 10,4 % | 5,8 % | 2,2 % |
| Sum gjeld | 2 617 | 2 547 | 2 907 | 2 099 | 1 933 |
| Sum driftskostnader | 2 688 | 2 739 | 2 835 | 2 843 | 3 225 |
| Finansresultat | −94 | −116 | −154 | −160 | −131 |
| Resultat før skatt | - | - | 174 | 14 | −59 |
| Anleggsmidler | 2 718 | 2 496 | 2 560 | 2 312 | 2 297 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 036 | 487 | 226 |
| Sum eiendeler | 3 108 | 3 049 | 3 596 | 2 799 | 2 523 |
| Egenkapital | 491 | 502 | 689 | 699 | 590 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 866 | 345 | 467 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 1 466 |

## Ledelse og styre

- Anine Elise Andreassen: Daglig leder og styrets leder
- Bjørn Svenkerud: Styremedlem
- Oddvar Hoff: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Svartkruttveien 39, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.510 Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
- Etablert: 05.09.2005
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2006
- Regnskapsfører: [AS SOLREGN](https://www.norscout.com/no/company/956623103-as-solregn)
- Størrelse: Nr. 115 av 962 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Hestesenter med ordinær rideskole- tilbud innen grønn omsorg- utleie av hall m.m, samt hovslagervirksomhet og alt annet som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 18.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000401476&sokeverdi=988826723&spraak=nb)
- 15.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000588719&sokeverdi=988826723&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BARN I VANN AS](https://www.norscout.com/no/company/911969505-barn-i-vann-as) | Nittedal | 7 | 2,76 mill. kr | +0,3 % |
| [UTVIKLINGSTRAPPA AS](https://www.norscout.com/no/company/830272852-utviklingstrappa-as) | Nittedal | - | 321 372 kr | - |
| [GLUGGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/920805183-gluggen-as) | Nittedal | - | 15 000 kr | - |
| [THE CONSISTENCY PROJECT AS](https://www.norscout.com/no/company/938260923-the-consistency-project-as) | Nittedal | - | - | - |
| [ROTNES FUS KULTURBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043744-rotnes-fus-kulturbarnehage-as) | Nittedal | 21 | 19,2 mill. kr | +5,7 % |
| [SOLSTUA BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/914419867-solstua-barnehage-as) | Nittedal | 8 | 6,03 mill. kr | +6,4 % |
| [KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/927309041-kruttverket-fus-barnehage-as) | Nittedal | 30 | 22,3 mill. kr | +12,7 % |
| [INDUSTRIVEIEN FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043361-industriveien-fus-barnehage-as) | Nittedal | - | 9,78 mill. kr | −36,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
