---
title: "RW HOLDING AS (988899135): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RW HOLDING AS i Porsgrunn hadde 32 539 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/988899135-rw-holding-as"
---

# RW HOLDING AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Porsgrunn

- Org.nr: 988 899 135
- Styreleder: Nils Robert Welfler

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 32 539 kr
- Driftsresultat 2025: −27 838 kr (Margin −85,6 %)
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 3,1 % (svak). Ned fra 26,9 % i 2024
- Likviditet: 429,96 (meget god). Ned fra 14 935,34 i 2024
- Soliditet: 99,8 % (meget god). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 26,9 % | 3,1 % |
| Driftsmargin | - | - | −85,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 19,4 % | 2,1 % |
| Likviditetsgrad | 2 213,01 | 14 935,34 | 429,96 |
| Soliditet | 100,0 % | 100,0 % | 99,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | - | 33 |
| Driftsresultat | −26 | −23 | −28 |
| Årsresultat | 975 | 1 344 | 145 |
| Driftsmargin | - | - | −85,6 % |
| Sum gjeld | 3 | 0 | 18 |
| Sum driftskostnader | 26 | 23 | 60 |
| Finansresultat | 1 001 | 1 366 | 185 |
| Resultat før skatt | 975 | 1 344 | 157 |
| Anleggsmidler | 587 | 587 | - |
| Omløpsmidler | 5 663 | 7 005 | 7 754 |
| Sum eiendeler | 6 250 | 7 592 | 7 754 |
| Egenkapital | 6 248 | 7 591 | 7 736 |
| Kortsiktig gjeld | 3 | 0 | 18 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Nils Robert Welfler: Styrets leder
- Irene Welfler: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Skrukkerødtoppen 24, 3924 Porsgrunn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 01.11.2005
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 2 937 av 2 972 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og bestyre aksjer og eierparter i andre selskaper samt ved aksjetegning eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Videre kjøp, salg og utleie av fast eiendom og det som naturlig knytter seg til dette.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000280063&sokeverdi=988899135&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PG-SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/991041176-pg-service-as) | Porsgrunn | - | 223 050 kr | - |
| [STEINAR GRANENGS BILVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/976387996-steinar-granengs-bilverksted-as) | Porsgrunn | - | 31 634 kr | - |
| [LINDVALL TURBO & TUNING AS](https://www.norscout.com/no/company/921496419-lindvall-turbo-tuning-as) | Porsgrunn | - | 450 834 kr | - |
| [REDNING24 AS](https://www.norscout.com/no/company/985625174-redning24-as) | Porsgrunn | - | - | - |
| [BPT AS](https://www.norscout.com/no/company/933181200-bpt-as) | Porsgrunn | - | 847 954 kr | - |
| [TRUMA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989025015-truma-holding-as) | Porsgrunn | - | 1,26 mill. kr | −6,8 % |
| [BILDELER PORSGRUNN AS](https://www.norscout.com/no/company/983452221-bildeler-porsgrunn-as) | Porsgrunn | - | 2,33 mill. kr | +7,5 % |
| [GRENLAND BILLAKKERING AS](https://www.norscout.com/no/company/922875022-grenland-billakkering-as) | Porsgrunn | - | 3,3 mill. kr | −3,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.05.2026.
