---
title: "4 REAL AS (988920738): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "4 REAL AS i Bærum hadde 797 625 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Thor-Arne Madland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/988920738-4-real-as"
---

# 4 REAL AS

Dataprogrammeringstjenester · Bærum

- Org.nr: 988 920 738
- Telefon: 917 51 188
- E-post: post@4real.no
- Nettsted: [4real.no](https://www.4real.no)
- Daglig leder: Thor-Arne Madland (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 797 625 kr (−14,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 43 362 kr (Margin 5,4 %)
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,5 % (god). Ned fra 30,6 % i 2024
- Likviditet: 1,40 (tilfredsstillende). Ned fra 2,20 i 2024
- Soliditet: 34,2 % (god). Ned fra 58,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 30,6 % | 13,5 % |
| Driftsmargin | 22,9 % | 18,0 % | 5,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 121,1 % | 27,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,05 | 2,20 | 1,40 |
| Soliditet | 8,8 % | 58,5 % | 34,2 % |
| Gjeldsgrad | 10,3 | 0,7 | 1,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 730 | 933 | 798 |
| Driftsresultat | 396 | 168 | 43 |
| Årsresultat | 313 | 129 | 28 |
| Driftsmargin | 22,9 % | 18 % | 5,4 % |
| Sum gjeld | 695 | 140 | 259 |
| Sum driftskostnader | 1 334 | 765 | 754 |
| Finansresultat | −13 | −8 | 2 |
| Resultat før skatt | 383 | 160 | 46 |
| Anleggsmidler | 30 | 30 | 30 |
| Omløpsmidler | 732 | 307 | 364 |
| Sum eiendeler | 762 | 337 | 394 |
| Egenkapital | 67 | 197 | 134 |
| Kortsiktig gjeld | 695 | 140 | 259 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Thor-Arne Madland: Daglig leder og styrets leder
- Ada Birgitte Falstad: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Thor Arne Madland, Stålmila 14, 1350 Lommedalen
- Postadresse: Postboks 10, 1329 Lommedalen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 14.10.2005
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2005
- Regnskapsfører: [MEMOACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/992894903-memoaccounting-as)
- Størrelse: Nr. 2 597 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: It-relaterte konsulenttjenester.

## Kunngjøringer

- 16.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000390376&sokeverdi=988920738&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORWEGIAN DIGITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/912070999-norwegian-digital-as) | Bærum | - | 838 000 kr | −41,8 % |
| [MIREPLAY AS](https://www.norscout.com/no/company/829428342-mireplay-as) | Bærum | - | 753 000 kr | - |
| [UPTHERE AS](https://www.norscout.com/no/company/930796239-upthere-as) | Bærum | - | 843 775 kr | - |
| [STUDIO FIA AS](https://www.norscout.com/no/company/832881872-studio-fia-as) | Bærum | - | 752 022 kr | - |
| [VIVENDI AS](https://www.norscout.com/no/company/979908563-vivendi-as) | Bærum | - | 859 140 kr | −21,3 % |
| [AGARU AS](https://www.norscout.com/no/company/920146899-agaru-as) | Bærum | - | 736 481 kr | −57,3 % |
| [SCALIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/934915755-scalign-as) | Bærum | - | 934 960 kr | - |
| [AIZEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933748294-aizen-as) | Bærum | - | 679 000 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.06.2026.
