---
title: "FOUR SEASONS RESTAURANT & BAR AS (988954020): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FOUR SEASONS RESTAURANT & BAR AS i Lillestrøm hadde 18,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 41 ansatte. Daglig leder er Leo Quay Ca Lieu. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/988954020-four-seasons-restaurant-bar-as"
---

# FOUR SEASONS RESTAURANT & BAR AS

Drift av restauranter · Lillestrøm · Etablert 2005

- Org.nr: 988 954 020
- Nettsted: [nol.no](https://nol.no)
- Daglig leder: Leo Quay Ca Lieu (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 18,6 mill. kr (+4,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 290 810 kr (Margin 1,6 %)
- Ansatte: 41 (Ned fra 43 i desember 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 39
- november 2025: 42
- desember 2025: 43
- januar 2026: 45
- februar 2026: 35
- mars 2026: 36
- april 2026: 39
- mai 2026: 41
- juni 2026: 46
- juli 2026: 39
- august 2026: 37
- september 2026: 39
- oktober 2026: 41

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,2 % (svak). Opp fra −9,1 % i 2024
- Likviditet: 2,42 (meget god). Opp fra 2,12 i 2024
- Soliditet: 71,1 % (meget god). Opp fra 68,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,4 % | −11,2 % | −9,1 % | 4,2 % |
| Driftsmargin | 5,8 % | 0,5 % | −7,2 % | −5,6 % | 1,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 1,9 % | −16,5 % | −13,4 % | 5,5 % |
| Likviditetsgrad | 3,60 | 2,36 | 2,31 | 2,12 | 2,42 |
| Soliditet | 79,1 % | 68,2 % | 69,8 % | 68,5 % | 71,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,5 | 0,4 | 0,5 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 13 482 | 19 067 | 18 206 | 17 778 | 18 591 |
| Driftsresultat | 779 | 96 | −1 314 | −996 | 291 |
| Årsresultat | 631 | 115 | −938 | −677 | 271 |
| Driftsmargin | 5,8 % | 0,5 % | −7,2 % | −5,6 % | 1,6 % |
| Sum gjeld | 2 013 | 3 612 | 2 944 | 2 823 | 2 609 |
| Sum driftskostnader | - | - | 19 520 | 18 774 | 18 300 |
| Finansresultat | - | - | 110 | 128 | 57 |
| Resultat før skatt | 808 | 148 | −1 204 | −868 | 348 |
| Anleggsmidler | 2 464 | 2 928 | 2 962 | 2 976 | 2 687 |
| Omløpsmidler | 7 182 | 8 432 | 6 791 | 5 978 | 6 325 |
| Sum eiendeler | 9 645 | 11 360 | 9 753 | 8 955 | 9 012 |
| Egenkapital | 7 632 | 7 748 | 6 809 | 6 132 | 6 403 |
| Kortsiktig gjeld | 1 997 | 3 568 | 2 944 | 2 823 | 2 609 |
| Langsiktig gjeld | 16 | 45 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Leo Quay Ca Lieu: Daglig leder og styrets leder
- Ca Manh Lieu: Styremedlem
- Chanh Cu Tran: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Karisveien 132, 2013 Skjetten
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 04.11.2005
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2006
- Revisor: [ÅRNES REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/850249652-arnes-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [ØM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/912799980-om-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 681 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av restaurant og bar, investere i andre selskaper, aksjer, eiendom og alt hva dermed står i forbindelse.

## Siste endringer

- 13.10.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000580900&sokeverdi=988954020&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CASA MIA AS](https://www.norscout.com/no/company/935483107-casa-mia-as) | Lillestrøm | 50 | 38,8 mill. kr | - |
| [TAPAS I LILLESTRØM AS](https://www.norscout.com/no/company/935712971-tapas-i-lillestrom-as) | Lillestrøm | 39 | 5,82 mill. kr | - |
| [CAJ AS](https://www.norscout.com/no/company/912315290-caj-as) | Lillestrøm | 57 | 46,9 mill. kr | +6,7 % |
| [ESMO RESTAURANTDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/978681476-esmo-restaurantdrift-as) | Lillestrøm | 36 | 15,8 mill. kr | −0,3 % |
| [KSRANA AS](https://www.norscout.com/no/company/931546694-ksrana-as) | Lillestrøm | 185 | 158 mill. kr | +16 % |
| [BIG BIFF LILLESTRØM AS](https://www.norscout.com/no/company/991956093-big-biff-lillestrom-as) | Lillestrøm | 34 | 15,8 mill. kr | +4,1 % |
| [MALE AS](https://www.norscout.com/no/company/981118235-male-as) | Lillestrøm | 231 | 186 mill. kr | +5,9 % |
| [FIRST SEASON AS](https://www.norscout.com/no/company/933873862-first-season-as) | Lillestrøm | 34 | 11,4 mill. kr | +580,9 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/lillestrom)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
