---
title: "TEVAS INVEST AS (988965308): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TEVAS INVEST AS i Rauma hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Torbjørn Hjelden. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/988965308-tevas-invest-as"
---

# TEVAS INVEST AS

Produksjon av møbler · Rauma · Etablert 2005

- Org.nr: 988 965 308
- Telefon: 71 22 82 08
- Daglig leder: Torbjørn Hjelden (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −42 000 kr
- Konsernets driftsinntekter 2023: 81,4 mill. kr

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,3 % (svak). Ned fra 4,6 % i 2024
- Likviditet: 2,60 (meget god). Ned fra 4,09 i 2024
- Soliditet: 90,2 % (meget god). Ned fra 94,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,9 % | 4,2 % | 4,6 % | 4,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 4,0 % | 4,4 % | 4,8 % | 4,6 % |
| Likviditetsgrad | 4,57 | 3,79 | 6,64 | 4,09 | 2,60 |
| Soliditet | 96,4 % | 95,3 % | 96,8 % | 94,4 % | 90,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | - | 0 |
| Driftsresultat | −46 | −48 | −52 | −65 | −42 |
| Årsresultat | 277 | 409 | 439 | 472 | 447 |
| Sum gjeld | 496 | 623 | 432 | 741 | 1 334 |
| Resultat før skatt | 355 | 524 | 562 | 606 | 573 |
| Anleggsmidler | 11 569 | 11 009 | 10 449 | 10 169 | 10 169 |
| Omløpsmidler | 2 267 | 2 363 | 2 870 | 3 032 | 3 471 |
| Sum eiendeler | 13 836 | 13 372 | 13 319 | 13 201 | 13 640 |
| Egenkapital | 13 339 | 12 748 | 12 887 | 12 459 | 12 306 |
| Kortsiktig gjeld | 496 | 623 | 432 | 741 | 1 334 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Konsernregnskap

| 1 000 kr | 2023 |
| --- | ---: |
| Driftsinntekter | 81 404 |
| Driftsresultat | −74 |
| Årsresultat | −143 |
| Driftsmargin | −0,1 % |
| Sum gjeld | 21 315 |
| Sum driftskostnader | 81 478 |
| Finansresultat | −113 |
| Resultat før skatt | −187 |
| Anleggsmidler | 5 888 |
| Omløpsmidler | 43 714 |
| Sum eiendeler | 49 602 |
| Egenkapital | 28 287 |
| Kortsiktig gjeld | 13 154 |
| Langsiktig gjeld | 8 160 |

## Ledelse og styre

- Torbjørn Hjelden: Daglig leder og styrets leder
- Elin Hjelden: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Skulevegen 13, 6315 Innfjorden
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 31.000 Produksjon av møbler
- Etablert: 20.11.2005
- Aksjekapital: 507 500 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CONTABILE AS](https://www.norscout.com/no/company/920738001-contabile-as)
- Regnskapsfører: [SNØHETTA REGNSKAP ÅNDALSNES AS](https://www.norscout.com/no/company/928595927-snohetta-regnskap-andalsnes-as)
- Formål: Investere i finans- og realobjekter.

## Kunngjøringer

- 04.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000659707&sokeverdi=988965308&spraak=nb)
- 23.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000618766&sokeverdi=988965308&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GRANDE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/916726619-grande-invest-as) | Rauma | - | 0 kr | - |
| [MÅNDALENGRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/989005480-mandalengruppen-as) | Rauma | - | 0 kr | - |
| [RAUMA VENTURE AS](https://www.norscout.com/no/company/914835402-rauma-venture-as) | Rauma | - | 0 kr | - |
| [WONDERLAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/999080979-wonderland-holding-as) | Rauma | - | - | - |
| [MÅNDALEN TREVARE EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/932676230-mandalen-trevare-eiendom-as) | Rauma | - | 2,16 mill. kr | +22,7 % |
| [GRANDE FABRIKKER AS](https://www.norscout.com/no/company/999188788-grande-fabrikker-as) | Rauma | 35 | 53,3 mill. kr | −6,8 % |
| [MÅNDALEN TREVARE AS](https://www.norscout.com/no/company/999600689-mandalen-trevare-as) | Rauma | 41 | 82,8 mill. kr | −18,9 % |
| [WONDERLAND AS](https://www.norscout.com/no/company/987102160-wonderland-as) | Rauma | 88 | 390 mill. kr | +7,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.08.2026.
