---
title: "CICELIA HOLDING AS (989176889): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CICELIA HOLDING AS i Midtre Gauldal hadde 192 111 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/989176889-cicelia-holding-as"
---

# CICELIA HOLDING AS

Detaljhandel med klær · Midtre Gauldal

- Org.nr: 989 176 889
- Styreleder: Dordi Refseth

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 192 111 kr (+9,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −53 373 kr (Margin −27,8 %)
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 35,7 % (meget god). Opp fra 20,1 % i 2024
- Likviditet: 10,97 (meget god). Opp fra 1,48 i 2024
- Soliditet: 96,1 % (meget god). Opp fra 81,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 20,1 % | 35,7 % |
| Driftsmargin | −21,9 % | −30,5 % | −27,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 23,6 % | 39,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,46 | 1,48 | 10,97 |
| Soliditet | 81,0 % | 81,0 % | 96,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,2 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 162 | 175 | 192 |
| Driftsresultat | −36 | −53 | −53 |
| Årsresultat | 540 | 292 | 668 |
| Driftsmargin | −21,9 % | −30,5 % | −27,8 % |
| Sum gjeld | 255 | 325 | 82 |
| Sum driftskostnader | 198 | 229 | 245 |
| Finansresultat | 575 | 345 | 722 |
| Resultat før skatt | 540 | 292 | 668 |
| Anleggsmidler | 1 226 | 1 226 | 1 226 |
| Omløpsmidler | 117 | 479 | 905 |
| Sum eiendeler | 1 343 | 1 705 | 2 131 |
| Egenkapital | 1 089 | 1 380 | 2 048 |
| Kortsiktig gjeld | 255 | 325 | 82 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Dordi Refseth: Styrets leder
- Arne Refseth: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Soknesmoen 10, 7290 Støren
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 28.11.2005
- Aksjekapital: 850 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2010
- Revisor: [REVISJONSFIRMAET LEIF LANGØ AS](https://www.norscout.com/no/company/971654104-revisjonsfirmaet-leif-lango-as)
- Regnskapsfører: [AZETS INSIGHT AS](https://www.norscout.com/no/company/983338917-azets-insight-as)
- Størrelse: Nr. 1 644 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i andre selskaper gjennom å eie og forvalte aksjer og andeler enten direkte eller indirekte via eierandeler i andre selskaper med lignende virksomhet. Selskapet skal også kunne forestå administrative tjenester for andre selskaper samt forvalte selskapets franchisevirksomhet.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000588777&sokeverdi=989176889&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CICELIA AS](https://www.norscout.com/no/company/981582071-cicelia-as) | Midtre Gauldal | 14 | 20,1 mill. kr | +10,6 % |
| [MYSK AS](https://www.norscout.com/no/company/931704761-mysk-as) | Midtre Gauldal | - | 604 000 kr | - |
| [HELOX HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930315397-helox-holding-as) | Midtre Gauldal | - | 86 260 kr | - |
| [INTERSPORT STØREN AS](https://www.norscout.com/no/company/922610037-intersport-storen-as) | Midtre Gauldal | - | 1,98 mill. kr | −64,3 % |
| [STACKED AS](https://www.norscout.com/no/company/935054508-stacked-as) | Midtre Gauldal | - | 52 858 kr | - |
| [STØREN BLOMSTER AS](https://www.norscout.com/no/company/923772065-storen-blomster-as) | Midtre Gauldal | 7 | 6,18 mill. kr | +7,6 % |
| [MIDTLIEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/911726947-midtlien-holding-as) | Midtre Gauldal | - | 0 kr | - |
| [VI TO SKO AS](https://www.norscout.com/no/company/980045196-vi-to-sko-as) | Midtre Gauldal | 8 | 4,47 mill. kr | +34,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.07.2026.
