---
title: "HASSELBAKKEN 2 AS (989198475): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HASSELBAKKEN 2 AS i Øvre Eiker hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anita Bråten. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/989198475-hasselbakken-2-as"
---

# HASSELBAKKEN 2 AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Øvre Eiker

- Org.nr: 989 198 475
- Daglig leder: Anita Bråten (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −44 000 kr
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 43,1 % (meget god). Opp fra 0,0 % i 2024
- Likviditet: 1,00 (tilfredsstillende). Ned fra 10,20 i 2024
- Soliditet: 63,9 % (meget god). Ned fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,6 % | 0,0 % | 0,0 % | 43,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −1,1 % | 0,0 % | 0,0 % | 55,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,58 | 0,01 | 8,50 | 10,20 | 1,00 |
| Soliditet | 46,8 % | 72,8 % | 99,9 % | 99,9 % | 63,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −104 | −70 | 3 | −37 | −44 |
| Årsresultat | 7 897 | −70 | 2 | 0 | 2 956 |
| Sum gjeld | 8 461 | 2 002 | 6 | 5 | 3 006 |
| Resultat før skatt | 7 897 | −70 | 2 | 0 | 2 956 |
| Anleggsmidler | 2 540 | 7 360 | 5 330 | 5 330 | 5 322 |
| Omløpsmidler | 13 364 | 15 | 51 | 51 | 3 016 |
| Sum eiendeler | 15 904 | 7 376 | 5 381 | 5 381 | 8 338 |
| Egenkapital | 7 443 | 5 373 | 5 376 | 5 376 | 5 331 |
| Kortsiktig gjeld | 8 461 | 2 002 | 6 | 5 | 3 006 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Anita Bråten: Daglig leder og styremedlem
- Bjørn Bråten: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hasselbakken 2, 3303 Hokksund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 12.12.2005
- Aksjekapital: 750 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [ØSTLANDSKE REVISORER AS](https://www.norscout.com/no/company/982743966-ostlandske-revisorer-as)
- Regnskapsfører: [VA-RA REGNSKAPSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/813600552-va-ra-regnskapsservice-as)
- Formål: Selkskapets virksomhet er å investere i verdipapirer og fast eiendom, samt delta i andre foretak og hva dermed er forbundet.

## Kunngjøringer

- 15.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000695006&sokeverdi=989198475&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CENTRAL AUTO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934218590-central-auto-holding-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |
| [WASH GROUP HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926916491-wash-group-holding-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |
| [BEST BILLAKKSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/923186859-best-billakksenter-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |
| [TK VERKSTED HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/836553012-tk-verksted-holding-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |
| [MULTI PARTS AS](https://www.norscout.com/no/company/974496291-multi-parts-as) | Øvre Eiker | - | 2 550 kr | - |
| [FOSSAUTOCO AS](https://www.norscout.com/no/company/914203244-fossautoco-as) | Øvre Eiker | - | 209 659 kr | - |
| [ARNE BRÅTHEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933250261-arne-brathen-as) | Øvre Eiker | - | 1,57 mill. kr | +7,2 % |
| [CENTRAL AUTO AVD ANTIRUST AS](https://www.norscout.com/no/company/924550716-central-auto-avd-antirust-as) | Øvre Eiker | - | 1,81 mill. kr | +26,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.08.2026.
