---
title: "H&H INVEST AS (989225979): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "H&H INVEST AS i Oslo hadde 1,84 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/989225979-h-h-invest-as"
---

# H&H INVEST AS

Skjønnhetspleie · Oslo

- Org.nr: 989 225 979
- Styreleder: Jan Andresen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,84 mill. kr (+2,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 773 772 kr (Margin 42 %)
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 25,4 % (meget god). Opp fra 6,6 % i 2024
- Likviditet: 0,25 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,22 i 2024
- Soliditet: 38,4 % (god). Opp fra 15,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,9 % | 5,5 % | 6,6 % | 25,4 % |
| Driftsmargin | 14,2 % | 46,3 % | 45,4 % | 44,8 % | 42,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 25,0 % | 23,2 % | 82,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,22 | 0,22 | 0,25 |
| Soliditet | 1,0 % | 9,7 % | 12,6 % | 15,9 % | 38,4 % |
| Gjeldsgrad | 102,7 | 9,4 | 7,0 | 5,3 | 1,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 478 | 1 727 | 1 780 | 1 800 | 1 844 |
| Driftsresultat | 209 | 799 | 809 | 807 | 774 |
| Årsresultat | 22 | 3 058 | 855 | 1 035 | 7 303 |
| Driftsmargin | 14,2 % | 46,3 % | 45,4 % | 44,8 % | 42 % |
| Sum gjeld | 36 163 | 31 886 | 29 708 | 27 957 | 20 256 |
| Sum driftskostnader | 1 269 | 928 | 971 | 993 | 1 071 |
| Finansresultat | −10 | 2 420 | 152 | 301 | 6 621 |
| Resultat før skatt | - | - | 960 | 1 108 | 7 394 |
| Anleggsmidler | 33 715 | 33 078 | 32 136 | 31 444 | 30 752 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 837 | 1 813 | 2 106 |
| Sum eiendeler | 36 515 | 35 296 | 33 973 | 33 257 | 32 858 |
| Egenkapital | 352 | 3 410 | 4 264 | 5 300 | 12 603 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 8 265 | 8 177 | 8 396 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 21 444 | 19 780 | - |

## Ledelse og styre

- Jan Andresen: Styrets leder
- Jane Sissel Gjerde: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Telthusbakken 5, 0172 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 12.12.2005
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [RIN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/980469115-rin-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 279 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i andre selskaper og eiendom, hud og hårpleie, samt salg av hud og hårpleieprodukter.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 22.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000198960&sokeverdi=989225979&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MARLOU STYLINGBAR & CAFÉ AS](https://www.norscout.com/no/company/922712301-marlou-stylingbar-cafe-as) | Oslo | - | 1,85 mill. kr | −2,8 % |
| [FROGNER NAILS AS](https://www.norscout.com/no/company/923886974-frogner-nails-as) | Oslo | - | 1,74 mill. kr | +8,5 % |
| [SANDAKER HUD OG FOTPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/927208504-sandaker-hud-og-fotpleie-as) | Oslo | - | 1,86 mill. kr | −5,3 % |
| [NATELIER AS](https://www.norscout.com/no/company/934396774-natelier-as) | Oslo | - | 1,73 mill. kr | - |
| [WAXING&CO AS](https://www.norscout.com/no/company/923395253-waxing-co-as) | Oslo | - | 1,92 mill. kr | +11,8 % |
| [NANCY NAILS DESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/929073282-nancy-nails-design-as) | Oslo | - | 1,71 mill. kr | +11,2 % |
| [SKUM FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/994627937-skum-frisor-as) | Oslo | - | 2,21 mill. kr | −14,7 % |
| [AK FOTTERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/923118268-ak-fotterapi-as) | Oslo | - | 1,68 mill. kr | +7,7 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
