---
title: "C3 NAV AS (989251414): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "C3 NAV AS i Bømlo hadde 3,96 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Leif Johannes Sætre. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/989251414-c3-nav-as"
---

# C3 NAV AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Bømlo

- Org.nr: 989 251 414
- Daglig leder: Leif Johannes Sætre (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,96 mill. kr (+74,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −108 266 kr (Margin −2,7 %)
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 25,3 % (meget god). Opp fra 12,1 % i 2024
- Likviditet: 8,51 (meget god). Ned fra 19,51 i 2024
- Soliditet: 92,1 % (meget god). Ned fra 97,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 12,1 % | 25,3 % |
| Driftsmargin | −84,5 % | 30,9 % | −2,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 10,9 % | 25,1 % |
| Likviditetsgrad | 7,22 | 19,51 | 8,51 |
| Soliditet | 92,5 % | 97,4 % | 92,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,0 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 652 | 2 272 | 3 965 |
| Driftsresultat | −1 395 | 701 | −108 |
| Årsresultat | −325 | 1 335 | 3 541 |
| Driftsmargin | −84,5 % | 30,9 % | −2,7 % |
| Sum gjeld | 960 | 346 | 1 401 |
| Sum driftskostnader | 3 048 | 1 571 | 4 073 |
| Finansresultat | 1 171 | 636 | 3 744 |
| Resultat før skatt | −224 | 1 337 | 3 635 |
| Anleggsmidler | 5 882 | 6 381 | 5 753 |
| Omløpsmidler | 6 925 | 6 698 | 11 922 |
| Sum eiendeler | 12 807 | 13 078 | 17 675 |
| Egenkapital | 11 848 | 12 732 | 16 274 |
| Kortsiktig gjeld | 960 | 343 | 1 401 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 2 | - |

## Ledelse og styre

- Leif Johannes Sætre: Daglig leder og styrets leder
- Oskar Sætre: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Leif Johannes Sætre, Totlandsvegen 35, 5440 Mosterhamn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 28.11.2005
- Tidligere navn: C3 INVEST AS (2006 til 2026)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2012
- Regnskapsfører: JÆRØK DA
- Størrelse: Nr. 1 428 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handel, tjenesteyting, investeringer, eiendomsutvikling og eiendomsforvaltning, samt deltakelse i andre selskaper og virksomheter, og alt som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 21.07.2026: Navn endret
- 21.07.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000573347&sokeverdi=989251414&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000573346&sokeverdi=989251414&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000573345&sokeverdi=989251414&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000573344&sokeverdi=989251414&spraak=nb)
- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000280135&sokeverdi=989251414&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NEPTUN MARITIME AS](https://www.norscout.com/no/company/990332975-neptun-maritime-as) | Bømlo | - | 12,8 mill. kr | +69 % |
| [GRUTLE CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/935261775-grutle-consult-as) | Bømlo | - | 3,01 mill. kr | - |
| [VINDRA AS](https://www.norscout.com/no/company/930594431-vindra-as) | Bømlo | 5 | 29,1 mill. kr | +85,3 % |
| [BREECE AS](https://www.norscout.com/no/company/928235483-breece-as) | Bømlo | - | 2,57 mill. kr | −11 % |
| [PROMATECH AS](https://www.norscout.com/no/company/991933182-promatech-as) | Bømlo | 6 | 3,5 mill. kr | +4,4 % |
| [TEMAKO AS](https://www.norscout.com/no/company/930327700-temako-as) | Bømlo | - | 1,81 mill. kr | −68,7 % |
| [I4 FACTORY AS](https://www.norscout.com/no/company/920515940-i4-factory-as) | Bømlo | 6 | 9,93 mill. kr | +42,3 % |
| [RUBCON AS](https://www.norscout.com/no/company/991491805-rubcon-as) | Bømlo | - | 1,58 mill. kr | −42,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.07.2026.
