---
title: "CAMP SCENEKUNST AS (989849786): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CAMP SCENEKUNST AS i Jevnaker hadde 1,25 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Mattis Johannessen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/989849786-camp-scenekunst-as"
---

# CAMP SCENEKUNST AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Jevnaker

- Org.nr: 989 849 786
- Telefon: 67 14 84 08
- E-post: rune@krc.no
- Daglig leder: Mattis Johannessen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,25 mill. kr (+210,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 53 001 kr (Margin 4,2 %)
- Etablert: 2006

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 152,2 % (meget god)
- Likviditet: 0,51 (svak). Opp fra 0,06 i 2024
- Soliditet: −97,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −1 551,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 152,2 % |
| Driftsmargin | - | 1,8 % | 4,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 0,06 | 0,51 |
| Soliditet | - | −1 551,4 % | −97,0 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 402 | 1 248 |
| Driftsresultat | - | 7 | 53 |
| Årsresultat | 0 | 7 | 53 |
| Driftsmargin | - | 1,8 % | 4,2 % |
| Sum gjeld | 121 | 121 | 123 |
| Sum driftskostnader | - | 395 | 1 195 |
| Finansresultat | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 0 | 7 | 53 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 0 | 7 | 62 |
| Sum eiendeler | 0 | 7 | 62 |
| Egenkapital | −121 | −113 | −60 |
| Kortsiktig gjeld | 121 | 121 | 123 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Mattis Johannessen: Daglig leder og styrets leder
- Rune Johannessen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Markvegen 38, 3520 Jevnaker
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 01.05.2006
- Tidligere navn: KEEPFOCUS AS (2011 til 2024); CHANGE IMPLEMENTATION AS (2006 til 2011)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 353 av 778 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produsere og spille originale teaterforestillinger for diverse målgrupper nasjonalt.

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000581136&sokeverdi=989849786&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LAMME AS](https://www.norscout.com/no/company/930120812-lamme-as) | Jevnaker | - | 1,58 mill. kr | - |
| [ALTEIDET LODGE AS](https://www.norscout.com/no/company/924727632-alteidet-lodge-as) | Kvænangen | - | 1,26 mill. kr | +24,3 % |
| [NY VRI EVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/915508561-ny-vri-event-as) | Asker | - | 1,24 mill. kr | −74,5 % |
| [WICKED HORIZON AS](https://www.norscout.com/no/company/926449060-wicked-horizon-as) | Bærum | - | 1,26 mill. kr | +21,4 % |
| [ALWAYS TICKETS AS](https://www.norscout.com/no/company/932229471-always-tickets-as) | Bergen | - | 1,24 mill. kr | - |
| [SCAPIN AS](https://www.norscout.com/no/company/921543581-scapin-as) | Ullensaker | - | 1,26 mill. kr | +23 % |
| [CLEAN SEA AS](https://www.norscout.com/no/company/925752355-clean-sea-as) | Båtsfjord | - | 1,24 mill. kr | - |
| [OSS 2 AS](https://www.norscout.com/no/company/924787899-oss-2-as) | Oslo | - | 1,28 mill. kr | −73,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
