---
title: "SALSA SALONG AS (989909533): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SALSA SALONG AS i Hammerfest hadde 1,35 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/989909533-salsa-salong-as"
---

# SALSA SALONG AS

Frisering og barbering · Hammerfest

- Org.nr: 989 909 533
- Styreleder: Ann Synnøve Jacobsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,35 mill. kr (+2,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 53 959 kr (Margin 4,0 %)
- Etablert: 2006

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,1 % (tilfredsstillende). Opp fra 2,9 % i 2024
- Likviditet: 3,01 (meget god). Opp fra 2,96 i 2024
- Soliditet: 67,1 % (meget god). Opp fra 66,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,9 % | 6,1 % |
| Driftsmargin | 4,7 % | 1,8 % | 4,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 4,0 % | 8,3 % |
| Likviditetsgrad | 3,01 | 2,96 | 3,01 |
| Soliditet | 67,2 % | 66,7 % | 67,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,5 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 354 | 1 319 | 1 348 |
| Driftsresultat | 64 | 24 | 54 |
| Årsresultat | 59 | 17 | 38 |
| Driftsmargin | 4,7 % | 1,8 % | 4,0 % |
| Sum gjeld | 270 | 285 | 298 |
| Sum driftskostnader | 1 290 | 1 295 | 1 294 |
| Finansresultat | −2 | −2 | −5 |
| Resultat før skatt | 62 | 22 | 49 |
| Anleggsmidler | 11 | 11 | 11 |
| Omløpsmidler | 812 | 844 | 895 |
| Sum eiendeler | 823 | 855 | 906 |
| Egenkapital | 553 | 570 | 608 |
| Kortsiktig gjeld | 270 | 285 | 298 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ann Synnøve Jacobsen: Styrets leder
- Arve Jørgensen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Storgata 26, 9600 Hammerfest
- Postadresse: Postboks 249, 9615 Hammerfest
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 30.03.2006
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2006
- Regnskapsfører: [ASKUS NORD AS](https://www.norscout.com/no/company/931931008-askus-nord-as)
- Størrelse: Nr. 1 683 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Klipp og frisering av hår, kjøp og salg av hår og skjønnhetsprodukter, konsulenttjenester innen frisørfaget og annet som naturlig hører inn under foranstående - herunder deltakelse i andre selskap.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 11.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000109471&sokeverdi=989909533&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [IRAS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/932610078-iras-frisor-as) | Hammerfest | - | 1,37 mill. kr | +4,7 % |
| [DUS HAMMERFEST AS](https://www.norscout.com/no/company/916826877-dus-hammerfest-as) | Hammerfest | - | 1,28 mill. kr | +1,9 % |
| [ANKAS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/927834820-ankas-frisor-as) | Hammerfest | - | 1,42 mill. kr | −1,3 % |
| [STEP IN FRISØR HAMMERFEST AS](https://www.norscout.com/no/company/823300182-step-in-frisor-hammerfest-as) | Hammerfest | - | 1,24 mill. kr | −2,2 % |
| [TIMEOUT FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/922347751-timeout-frisor-as) | Hammerfest | - | 2,26 mill. kr | +14,1 % |
| [MARTINE LANGSETH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932116170-martine-langseth-holding-as) | Hammerfest | - | 0 kr | - |
| [HAIRDATE AS](https://www.norscout.com/no/company/913361482-hairdate-as) | Hammerfest | - | 2,33 mill. kr | −9,5 % |
| [ENTEN ELLER AS](https://www.norscout.com/no/company/992250356-enten-eller-as) | Hammerfest | - | 2,35 mill. kr | +1,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
