---
title: "SOLUNGEN AS (990026653): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SOLUNGEN AS i Nittedal hadde 1,33 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Ryen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/990026653-solungen-as"
---

# SOLUNGEN AS

Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad · Nittedal

- Org.nr: 990 026 653
- Telefon: 67 07 64 63
- Daglig leder: Stian Ryen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,33 mill. kr (+5,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 46 483 kr (Margin 3,5 %)
- Etablert: 2006

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 5,70 (meget god). Ned fra 14,70 i 2024
- Soliditet: 62,1 % (meget god). Opp fra 52,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,9 % | - |
| Driftsmargin | −4,2 % | 13,0 % | 3,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 1,1 % | - |
| Likviditetsgrad | 28,67 | 14,70 | 5,70 |
| Soliditet | 44,2 % | 52,4 % | 62,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 0,9 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 165 | 1 256 | 1 327 |
| Driftsresultat | −49 | 164 | 46 |
| Årsresultat | 2 213 | 43 | 548 |
| Driftsmargin | −4,2 % | 13 % | 3,5 % |
| Sum gjeld | 4 984 | 3 628 | 2 774 |
| Sum driftskostnader | 1 213 | 1 093 | 1 280 |
| Finansresultat | 2 264 | −121 | 502 |
| Resultat før skatt | 2 215 | 43 | - |
| Anleggsmidler | 6 067 | 6 067 | 6 067 |
| Omløpsmidler | 2 861 | 1 548 | 1 242 |
| Sum eiendeler | 8 928 | 7 615 | 7 309 |
| Egenkapital | 3 944 | 3 987 | 4 535 |
| Kortsiktig gjeld | 100 | 105 | 218 |
| Langsiktig gjeld | 4 884 | 3 522 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Ryen: Daglig leder og styrets leder
- Anne Helene Ryen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Brennløkkveien 1, 1484 Hakadal
- Postadresse: Postboks 70, 1488 Hakadal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
- Etablert: 15.06.2006
- Aksjekapital: 120 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2006
- Regnskapsfører: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Størrelse: Nr. 177 av 458 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Solstudiovirksomhet samt investeringer i verdipapirer og annen investeringsvirksomhet. Selskapet kan utføre sin virksomhet gjennom deltakelse i andre virksomheter.

## Siste endringer

- 07.10.2026: Regnskapsfører endret
- 30.04.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 18.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000185795&sokeverdi=990026653&spraak=nb)
- 28.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000638195&sokeverdi=990026653&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LYKKE HUD & SPA AS](https://www.norscout.com/no/company/993082406-lykke-hud-spa-as) | Nittedal | - | 1,18 mill. kr | −5,1 % |
| [KRISTINES HUD OG KROPPSPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/918322833-kristines-hud-og-kroppspleie-as) | Nittedal | - | 840 105 kr | - |
| [THE HOLMENS VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/934195213-the-holmens-velvaere-as) | Nittedal | - | 25 731 kr | - |
| [SALONG RITZ AS](https://www.norscout.com/no/company/928852474-salong-ritz-as) | Nittedal | - | 1,85 mill. kr | +16,3 % |
| [OKER AS](https://www.norscout.com/no/company/917463654-oker-as) | Nittedal | 6 | 5,46 mill. kr | +1,8 % |
| [LAVIDA VU FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/997134133-lavida-vu-frisor-as) | Nittedal | - | 1,15 mill. kr | −1,0 % |
| [NITTEDAL BEGRAVELSESBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/927415607-nittedal-begravelsesbyra-as) | Nittedal | 9 | 14,6 mill. kr | +8,0 % |
| [CHRISTINE KIRKEBY FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/880688812-christine-kirkeby-frisor-as) | Nittedal | - | 1,13 mill. kr | +3,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.09.2026.
