---
title: "VANGEN SKISTUE AS (990424586): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VANGEN SKISTUE AS i Enebakk hadde 7,39 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Daglig leder er Frank Egil Westlie. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/990424586-vangen-skistue-as"
---

# VANGEN SKISTUE AS

Aktiviteter utført ved leirskoler · Enebakk · Etablert 2006

- Org.nr: 990 424 586
- Telefon: 64 86 54 81
- E-post: royk@online.no
- Daglig leder: Frank Egil Westlie (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,39 mill. kr (+6,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −50 663 kr (Margin −0,7 %)
- Ansatte: 15 (Opp fra 14 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 12
- oktober 2025: 14
- januar 2026: 13
- mars 2026: 14
- april 2026: 15
- september 2026: 14
- oktober 2026: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −5,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −24,1 % i 2024
- Likviditet: 0,56 (svak). Ned fra 0,58 i 2024
- Soliditet: −14,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −8,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −22,5 % | 61,1 % | −24,1 % | −5,9 % |
| Driftsmargin | −13,1 % | −3,6 % | 8,6 % | −3,0 % | −0,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | −1 173,5 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,96 | 0,58 | 0,56 |
| Soliditet | −15,4 % | −37,5 % | 10,3 % | −8,6 % | −14,6 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 8,7 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 659 | 6 328 | 6 635 | 6 960 | 7 388 |
| Driftsresultat | −612 | −226 | 571 | −211 | −51 |
| Årsresultat | −482 | −181 | 446 | −162 | −47 |
| Driftsmargin | −13,1 % | −3,6 % | 8,6 % | −3,0 % | −0,7 % |
| Sum gjeld | 1 244 | 1 272 | 866 | 799 | 869 |
| Sum driftskostnader | 5 271 | 6 554 | 6 063 | 7 171 | 7 438 |
| Finansresultat | −5 | −6 | 0 | 3 | −10 |
| Resultat før skatt | - | - | 572 | −208 | −61 |
| Anleggsmidler | 457 | 466 | 229 | 274 | 275 |
| Omløpsmidler | - | - | 736 | 461 | 484 |
| Sum eiendeler | 1 078 | 925 | 965 | 735 | 759 |
| Egenkapital | −166 | −347 | 99 | −63 | −111 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 766 | 799 | 869 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 100 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Frank Egil Westlie: Daglig leder og styrets leder
- Martine Westlie: Styremedlem
- Fredrik Westlie: Styremedlem
- Gry Synnøve Westlie: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Vangenveien 367, 1404 Siggerud
- Postadresse: c/o Bookkeeper Øst AS, Hvamsvingen 7, 2013 Skjetten
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.596 Aktiviteter utført ved leirskoler
- Etablert: 01.08.2006
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2006
- Revisor: [REVISJONSSELSKAPET VARDER AS](https://www.norscout.com/no/company/983535712-revisjonsselskapet-varder-as)
- Regnskapsfører: [ECIT SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/993800139-ecit-services-as)
- Størrelse: Nr. 6 av 16 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Leirskole, skistue med servering og overnatting, kafédrift og catering. Avlastning for vanskeligstilte og funksjonshemmede. Arrangement av fritidsaktiviteter samt markatjenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

## Siste endringer

- 26.08.2026: Daglig leder endret
- 26.08.2026: Revisor endret
- 26.08.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 26.08.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000714845&sokeverdi=990424586&spraak=nb)
- 26.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000714846&sokeverdi=990424586&spraak=nb)
- 26.08.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000714844&sokeverdi=990424586&spraak=nb)
- 15.07.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000551719&sokeverdi=990424586&spraak=nb)
- 28.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000316799&sokeverdi=990424586&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000542203&sokeverdi=990424586&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BERGSKAUG FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/987953616-bergskaug-fus-barnehage-as) | Enebakk | 18 | 12,1 mill. kr | +4,8 % |
| [NESTE NIVÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/926776568-neste-niva-as) | Enebakk | 6 | 11,8 mill. kr | +5,7 % |
| [ØSTMARKSKOLLEN FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/829085232-ostmarkskollen-fus-barnehage-as) | Enebakk | 29 | 20,5 mill. kr | +76,1 % |
| [ALFA KLIMA OG ELEKTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/916071272-alfa-klima-og-elektro-as) | Enebakk | - | 2,42 mill. kr | - |
| [BETTINA KOJAN AS](https://www.norscout.com/no/company/931609017-bettina-kojan-as) | Enebakk | - | 1,67 mill. kr | +15 % |
| [AAS BIL & MC AS](https://www.norscout.com/no/company/932942798-aas-bil-mc-as) | Enebakk | - | 1,62 mill. kr | +32,6 % |
| [NORDRE BREVIG IPT GÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/998167795-nordre-brevig-ipt-gard-as) | Enebakk | - | 1,27 mill. kr | −5,0 % |
| [MJÆR FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/992029870-mjaer-fus-barnehage-as) | Enebakk | - | 453 021 kr | −95,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
