---
title: "BENTES SALONG AS (990841977): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BENTES SALONG AS i Midtre Gauldal hadde 6,95 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 9 ansatte. Daglig leder er Signe Hyttebakk. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/990841977-bentes-salong-as"
---

# BENTES SALONG AS

Frisering og barbering · Midtre Gauldal · Etablert 2007

- Org.nr: 990 841 977
- Daglig leder: Signe Hyttebakk (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,95 mill. kr (−5,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 74 216 kr (Margin 1,1 %)
- Ansatte: 9

## Ansatte

- januar 2026: 9
- juli 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,3 % (svak). Ned fra 12,8 % i 2024
- Likviditet: 1,84 (god). Opp fra 1,70 i 2024
- Soliditet: 54,2 % (meget god). Opp fra 51,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 12,8 % | 4,3 % |
| Driftsmargin | 1,6 % | 6,1 % | 1,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 23,8 % | 10,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,55 | 1,70 | 1,84 |
| Soliditet | 49,4 % | 51,5 % | 54,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,0 | 0,9 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 735 | 7 336 | 6 946 |
| Driftsresultat | 126 | 448 | 74 |
| Årsresultat | 71 | 411 | 183 |
| Driftsmargin | 1,6 % | 6,1 % | 1,1 % |
| Sum gjeld | 2 123 | 2 152 | 1 838 |
| Sum driftskostnader | 7 610 | 6 887 | 6 872 |
| Finansresultat | −12 | 70 | 148 |
| Resultat før skatt | 114 | 518 | 222 |
| Anleggsmidler | 905 | 768 | 638 |
| Omløpsmidler | 3 289 | 3 665 | 3 374 |
| Sum eiendeler | 4 194 | 4 434 | 4 012 |
| Egenkapital | 2 071 | 2 282 | 2 175 |
| Kortsiktig gjeld | 2 123 | 2 152 | 1 838 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Signe Hyttebakk: Daglig leder og styrets leder
- Jon Hyttebakk: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Svartøyveien 19A, 7290 Støren
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 01.01.2007
- Tidligere navn: SIGNE FRISØR AS (2007 til 2016)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2007
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [O M REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/977082811-o-m-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 210 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørsalong og dessuten deltagelse i selskaper av samme eller annen art gjennom aksjetegning eller på annen måte.

## Kunngjøringer

- 13.10.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000797431&sokeverdi=990841977&spraak=nb)
- 15.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000555736&sokeverdi=990841977&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SIRI'S SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/916072104-siri-s-salong-as) | Midtre Gauldal | - | 2,24 mill. kr | −3,0 % |
| [STUDIO BRIT AUNØIEN AS](https://www.norscout.com/no/company/934940385-studio-brit-aunoien-as) | Midtre Gauldal | - | 1,09 mill. kr | - |
| [SENTRUM SAX AS](https://www.norscout.com/no/company/913464575-sentrum-sax-as) | Midtre Gauldal | - | 454 629 kr | - |
| [BENTES SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/938524718-bentes-salong-as) | Midtre Gauldal | - | - | - |
| [AANERUD INK AS](https://www.norscout.com/no/company/934564812-aanerud-ink-as) | Midtre Gauldal | - | 519 819 kr | - |
| [ISRAELI TECHNICAL SECURITY SERVICES - ISRAELI TACTICAL SCHOOL AS](https://www.norscout.com/no/company/917235104-israeli-technical-security-services-israeli-tactical-school-as) | Midtre Gauldal | - | - | - |
| [AGATON SAX AS](https://www.norscout.com/no/company/958896026-agaton-sax-as) | Trondheim | 9 | 6,96 mill. kr | −1,6 % |
| [TRÅKKET FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/984907400-trakket-frisor-as) | Gran | 9 | 6,8 mill. kr | +14,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.03.2026.
