---
title: "STEFAN IVANSSON CONCERN AS (990981507): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STEFAN IVANSSON CONCERN AS i Nordre Follo er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/990981507-stefan-ivansson-concern-as"
---

# STEFAN IVANSSON CONCERN AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Nordre Follo

- Org.nr: 990 981 507
- Styreleder: Mats Stefan Jørgen Ivansson

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −36 773 kr
- Etablert: 2007

## Nøkkeltall 2025

- Soliditet: 100,0 % (meget god). Opp fra 99,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,3 % | - |
| Driftsmargin | 2,6 % | 2,9 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 3,6 % | −4,8 % |
| Likviditetsgrad | 6,87 | 98,34 | - |
| Soliditet | 85,4 % | 99,0 % | 100,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 053 | 959 | - |
| Driftsresultat | 27 | 27 | −37 |
| Årsresultat | 21 | 19 | −37 |
| Driftsmargin | 2,6 % | 2,9 % | - |
| Sum gjeld | 130 | 8 | - |
| Sum driftskostnader | 1 025 | 931 | 37 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 27 | 27 | −37 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 892 | 790 | 745 |
| Sum eiendeler | 892 | 790 | 745 |
| Egenkapital | 763 | 782 | 745 |
| Kortsiktig gjeld | 130 | 8 | - |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Mats Stefan Jørgen Ivansson: Styrets leder
- Ann Kristin Ivansson: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Orderud, Slåbråtveien 8, 1415 Oppegård
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 14.02.2007
- Tidligere navn: STEFAN IVANSSON AS (2007 til 2024)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2007
- Størrelse: Nr. 4 123 av 9 918 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Konsulent- og opplæringsvirksomhet som skal bidra til å frigjøre mer av individers-, team-, lederes- og organisasjoners potensial.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 09.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000253307&sokeverdi=990981507&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HISTORIEN OM PI AS](https://www.norscout.com/no/company/919929685-historien-om-pi-as) | Nordre Follo | - | 963 586 kr | −18 % |
| [RASDAL & HAUGEN CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/999657265-rasdal-haugen-consulting-as) | Nordre Follo | - | 957 913 kr | - |
| [WENCHE RASCH KONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/925029122-wenche-rasch-konsult-as) | Nordre Follo | - | 976 716 kr | - |
| [ROBERT TANDBERG AS](https://www.norscout.com/no/company/917571589-robert-tandberg-as) | Nordre Follo | - | 957 121 kr | −8,2 % |
| [NORTH LIGHT TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/928135187-north-light-trading-as) | Nordre Follo | - | 978 176 kr | - |
| [TENTO AS](https://www.norscout.com/no/company/924421568-tento-as) | Nordre Follo | - | 899 053 kr | - |
| [BLE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989256696-ble-invest-as) | Nordre Follo | - | 1 mill. kr | - |
| [BEDRE BEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/921119224-bedre-bedrift-as) | Nordre Follo | - | 860 174 kr | −33,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 10.05.2026.
