---
title: "INDUSTRIVEIEN EIENDOM BHG AS (990986886): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INDUSTRIVEIEN EIENDOM BHG AS i Nittedal hadde 896 742 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/990986886-industriveien-eiendom-bhg-as"
---

# INDUSTRIVEIEN EIENDOM BHG AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Nittedal

Heleid av [SFR EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/934399757-sfr-eiendom-as)

- Org.nr: 990 986 886
- E-post: dl.industriveien@bhg.no
- Styreleder: Magnus Blikshavn

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 896 742 kr (−48,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 395 779 kr (Margin 44,1 %)
- Etablert: 2007

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,1 % (svak). Ned fra 6,7 % i 2024
- Likviditet: 0,33 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,72 i 2024
- Soliditet: 34,2 % (god). Opp fra 33,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 0,6 % | 6,4 % | 6,7 % | 2,1 % |
| Driftsmargin | 47,8 % | 19,9 % | 71,6 % | 72,0 % | 44,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 21,4 % | 12,1 % | −1,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,43 | 0,72 | 0,33 |
| Soliditet | 0,4 % | −1,8 % | 30,5 % | 33,1 % | 34,2 % |
| Gjeldsgrad | 224,3 | - | 2,3 | 2,0 | 1,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 893 | 585 | 1 680 | 1 748 | 897 |
| Driftsresultat | 427 | 116 | 1 203 | 1 258 | 396 |
| Årsresultat | −70 | −422 | 452 | 569 | −83 |
| Driftsmargin | 47,8 % | 19,9 % | 71,6 % | 72 % | 44,1 % |
| Sum gjeld | 19 513 | 19 352 | 13 130 | 12 797 | 12 021 |
| Sum driftskostnader | 466 | 469 | 477 | 490 | 501 |
| Finansresultat | −516 | −658 | −623 | −528 | −503 |
| Resultat før skatt | - | - | 580 | 730 | −107 |
| Anleggsmidler | 19 271 | 18 974 | 18 538 | 18 176 | 17 815 |
| Omløpsmidler | - | - | 349 | 948 | 449 |
| Sum eiendeler | 19 600 | 19 017 | 18 887 | 19 123 | 18 264 |
| Egenkapital | 87 | −335 | 5 757 | 6 326 | 6 243 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 816 | 1 317 | 1 377 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Konsern

211 selskaper.

- [SFR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913139747-sfr-holding-as) (Morselskap)
  - [SFR EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/934399757-sfr-eiendom-as)
    - INDUSTRIVEIEN EIENDOM BHG AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Magnus Blikshavn: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Industriveien 10A, 1481 Hagan
- Postadresse: Postboks 420, 5501 Haugesund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 12.02.2007
- Tidligere navn: INDUSTRIVEIEN FUS BARNEHAGE AS (2009 til 2019); INDUSTRIVEIEN BARNEHAGE AS (2007 til 2009); FURUNABBEN BARNEHAGE AS (2007)
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [TB ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/988368156-tb-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 1 586 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie, drift og utleie av fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 23.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000596514&sokeverdi=990986886&spraak=nb)
- 24.10.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000801448&sokeverdi=990986886&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INDUSTRIVEIEN FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043361-industriveien-fus-barnehage-as) | Nittedal | - | 9,78 mill. kr | −36,3 % |
| [SOLSTUA BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/914419867-solstua-barnehage-as) | Nittedal | 8 | 6,03 mill. kr | +6,4 % |
| [ROTNES FUS KULTURBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043744-rotnes-fus-kulturbarnehage-as) | Nittedal | 21 | 19,2 mill. kr | +5,7 % |
| [KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/927309041-kruttverket-fus-barnehage-as) | Nittedal | 30 | 22,3 mill. kr | +12,7 % |
| [NORSK OPPLÆRING AS](https://www.norscout.com/no/company/897331322-norsk-opplaering-as) | Nittedal | - | 1,18 mill. kr | - |
| [LEDERRÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/913896459-lederradgivning-as) | Nittedal | - | 704 800 kr | - |
| [SVEIN ARNE THRANA AS](https://www.norscout.com/no/company/997972104-svein-arne-thrana-as) | Nittedal | - | 1,37 mill. kr | −25,7 % |
| [SOULGROWTH AS](https://www.norscout.com/no/company/933112535-soulgrowth-as) | Nittedal | - | 494 558 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
