---
title: "BAGN PØLSEMAKERI AS (992041684): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BAGN PØLSEMAKERI AS i Sør-Aurdal hadde 3,66 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/992041684-bagn-polsemakeri-as"
---

# BAGN PØLSEMAKERI AS

Produksjon av kjøtt- og fjørfevarer · Sør-Aurdal · Etablert 2007

- Org.nr: 992 041 684
- Telefon: 61 34 64 63
- E-post: post@eine.no
- Nettsted: [eine.no](https://www.eine.no)
- Styreleder: Stig Solbrekken

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,66 mill. kr (−20,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 399 000 kr (Margin 10,9 %)
- Ansatte: 5

## Ansatte

- november 2025: 5
- juli 2026: 6
- august 2026: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,6 % (tilfredsstillende). Ned fra 14,0 % i 2024
- Likviditet: 1,91 (god). Ned fra 2,69 i 2024
- Soliditet: 19,6 % (god). Ned fra 22,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 4,7 % | 2,0 % | 14,0 % | 6,6 % |
| Driftsmargin | 10,7 % | 6,1 % | 2,5 % | 19,1 % | 10,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −2,8 % | −32,6 % | 28,9 % | −6,8 % |
| Likviditetsgrad | 2,99 | 2,21 | 1,74 | 2,69 | 1,91 |
| Soliditet | 20,5 % | 19,4 % | 15,3 % | 22,3 % | 19,6 % |
| Gjeldsgrad | 3,9 | 4,2 | 5,5 | 3,5 | 4,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 208 | 4 980 | 4 517 | 4 602 | 3 660 |
| Driftsresultat | 559 | 302 | 115 | 878 | 399 |
| Årsresultat | 335 | −18 | −309 | 269 | −71 |
| Driftsmargin | 10,7 % | 6,1 % | 2,5 % | 19,1 % | 10,9 % |
| Sum gjeld | 5 375 | 5 682 | 5 838 | 4 620 | 5 142 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 3 723 | - |
| Finansresultat | - | - | - | −533 | - |
| Resultat før skatt | 259 | −38 | −396 | 345 | −88 |
| Anleggsmidler | 3 692 | 3 505 | 3 382 | 3 095 | 3 020 |
| Omløpsmidler | 3 067 | 3 544 | 3 514 | 2 851 | 3 378 |
| Sum eiendeler | 6 759 | 7 048 | 6 896 | 5 947 | 6 398 |
| Egenkapital | 1 384 | 1 367 | 1 058 | 1 327 | 1 256 |
| Kortsiktig gjeld | 1 026 | 1 607 | 2 023 | 1 059 | 1 772 |
| Langsiktig gjeld | 4 350 | 4 075 | 3 815 | 3 560 | 3 370 |

## Ledelse og styre

- Stig Solbrekken: Styrets leder
- Morten Lindberg: Styremedlem
- Ruben Lindberg: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Vollskogvegen 8, 2930 Bagn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.130 Produksjon av kjøtt- og fjørfevarer
- Etablert: 29.10.2007
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2007
- Regnskapsfører: [DMC REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/877557642-dmc-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 86 av 123 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Pølseproduksjon og salg pølser og lignende produkter og aktiviteter i tilknytning til dette- herunder å eie aksjer i andre selskaper.

## Siste endringer

- 17.08.2026: Styret endret
- 12.08.2026: Revisor endret
- 14.02.2026: Styret endret
- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 17.08.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000696965&sokeverdi=992041684&spraak=nb)
- 12.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000684593&sokeverdi=992041684&spraak=nb)
- 12.08.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000684594&sokeverdi=992041684&spraak=nb)
- 08.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000674598&sokeverdi=992041684&spraak=nb)
- 06.08.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000678104&sokeverdi=992041684&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000566004&sokeverdi=992041684&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PILTINGSRUD GARD AS](https://www.norscout.com/no/company/921408269-piltingsrud-gard-as) | Sør-Aurdal | 9 | 4,66 mill. kr | −11,9 % |
| [FELLONI SPEKEHUS AS](https://www.norscout.com/no/company/916350562-felloni-spekehus-as) | Lillestrøm | 5 | 4,78 mill. kr | −8,3 % |
| [HOGNAMAT AS](https://www.norscout.com/no/company/990019843-hognamat-as) | Rennebu | 5 | 1,26 mill. kr | −43,2 % |
| [A. IDSØE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/912943194-a-idsoe-holding-as) | Stavanger | 5 | 6,47 mill. kr | +14,5 % |
| [INNLANDET KJØTT AS](https://www.norscout.com/no/company/937950861-innlandet-kjott-as) | Rendalen | 5 | - | - |
| [PER REBOLI AS](https://www.norscout.com/no/company/961850215-per-reboli-as) | Nord-Aurdal | 5 | 13,8 mill. kr | −41,7 % |
| [LEGULA AS](https://www.norscout.com/no/company/953745321-legula-as) | Stryn | - | 106 mill. kr | +8,7 % |
| [ÅKEBERG SKOGLUNN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917524297-akeberg-skoglunn-holding-as) | Oslo | 5 | 15,4 mill. kr | −57 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
