---
title: "HÅRFIXER'N AS (992044640): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HÅRFIXER'N AS i Stange hadde 2,05 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ingunn Lien. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/992044640-harfixer-n-as"
---

# HÅRFIXER'N AS

Frisering og barbering · Stange

- Org.nr: 992 044 640
- Telefon: 62 58 25 30
- Daglig leder: Ingunn Lien (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,05 mill. kr (+2,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 156 404 kr (Margin 7,6 %)
- Etablert: 2007

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,7 % (svak). Ned fra 8,1 % i 2024
- Likviditet: 0,74 (svak). Opp fra 0,53 i 2024
- Soliditet: 76,5 % (meget god). Ned fra 83,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 8,1 % | 5,7 % |
| Driftsmargin | 4,6 % | 11,6 % | 7,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 9,7 % | 6,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,80 | 0,53 | 0,74 |
| Soliditet | 83,8 % | 83,7 % | 76,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,2 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 007 | 2 004 | 2 048 |
| Driftsresultat | 92 | 233 | 156 |
| Årsresultat | 73 | 187 | 121 |
| Driftsmargin | 4,6 % | 11,6 % | 7,6 % |
| Sum gjeld | 497 | 465 | 669 |
| Sum driftskostnader | 1 916 | 1 771 | 1 891 |
| Finansresultat | 3 | 7 | −1 |
| Resultat før skatt | 95 | 240 | 156 |
| Anleggsmidler | 2 743 | 2 655 | 2 568 |
| Omløpsmidler | 324 | 198 | 279 |
| Sum eiendeler | 3 067 | 2 852 | 2 847 |
| Egenkapital | 2 570 | 2 388 | 2 178 |
| Kortsiktig gjeld | 403 | 375 | 379 |
| Langsiktig gjeld | 94 | 90 | - |

## Ledelse og styre

- Ingunn Lien: Daglig leder og styrets leder
- Jan Ove Larsson: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Tangstubakken 6, 2337 Tangen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 19.11.2007
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2008
- Regnskapsfører: [R2 ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/989816462-r2-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 1 258 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av frisørsalong med dertil hørende aktiviteter. Selskapet skal videre kunne eie og drive fast eiendom og ellers delta i andre foretak.

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000280266&sokeverdi=992044640&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CUT'N GO VIKA FRISØRENE AS](https://www.norscout.com/no/company/984903545-cut-n-go-vika-frisorene-as) | Stange | 6 | 3,28 mill. kr | +3,7 % |
| [SALONG HØGMYR AS](https://www.norscout.com/no/company/931953877-salong-hogmyr-as) | Stange | - | 1,19 mill. kr | - |
| [FRISØRSENTERET STANGE AS](https://www.norscout.com/no/company/998497574-frisorsenteret-stange-as) | Stange | 6 | 4,31 mill. kr | +14,7 % |
| [SALONG SAX AS](https://www.norscout.com/no/company/920949231-salong-sax-as) | Stange | - | 570 640 kr | - |
| [STANGE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/979226942-stange-frisor-as) | Stange | - | 316 800 kr | - |
| [STUDIO H HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/938067503-studio-h-hamar-as) | Stange | - | - | - |
| [HANNES HUD AS](https://www.norscout.com/no/company/821415292-hannes-hud-as) | Stange | - | 1,27 mill. kr | +4,5 % |
| [POETIKA AS](https://www.norscout.com/no/company/914866405-poetika-as) | Stange | 8 | 3,98 mill. kr | −4,0 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.05.2026.
